Smartkey tuşum düştü

Ad Soyad
İzzet Han Çelikdemir
Aracınız
Civic FC5 2017
Sayın abilerim, kardeşlerim.

Araba içinde pili değiştirmeye çalışırken (FC5 Eco Executive) kilitleme tuşunun plastiğini düşürdüm ve kaybettim. Sizce satarken sıkıntı yaratır mı? Yaratacaksa bu tuşu nasıl temin edebilirim?

Hondacı abilerimi, kardeşlerimi sohbete bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_1555.jpeg
    IMG_1555.jpeg
    226 KB · Görüntüleme: 6

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
Sayın abilerim, kardeşlerim.

Araba içinde pili değiştirmeye çalışırken (FC5 Eco Executive) kilitleme tuşunun plastiğini düşürdüm ve kaybettim. Sizce satarken sıkıntı yaratır mı? Yaratacaksa bu tuşu nasıl temin edebilirim?

Hondacı abilerimi, kardeşlerimi sohbete bekliyorum.

Arabanın yedek anahtarını bile vermekten kaçan kişilerin olduğu piyasada, düğmesi eksik diye sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Aksesuarcılara yine de bakın benzer anahtar var ise düğmesini alabilirsiniz.

Ad Soyad
İzzet Han Çelikdemir
Aracınız
Civic FC5 2017
Arabanın yedek anahtarını bile vermekten kaçan kişilerin olduğu piyasada, düğmesi eksik diye sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Aksesuarcılara yine de bakın benzer anahtar var ise düğmesini alabilirsiniz.
Yarın arabama bakıcı gelecek gibi. Bakalım, bana da çok takılınacak bir şey gibi gelmiyor da. Sonuçta tuşa basılabiliyor zaten tuşa sadece cam kapatırken basıyorum. Bizim insanımız anlamsız şeylere kıl oluyor biliyorsun.

Geri