SÖFÖR PASPAS ALTI ISLANMA SORUNU

Ad Soyad
mikail ünal
Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar merhaba, 2015 model civic aracımın sol paspas altı ıslak, Kontrol ettim pedallardan sağda solda bi ıslaklık yok heryer kuru direk paspas altı ıslak. çok yerde araştırdım. hatta saol davlumbaz altından gelen borunun orayı silikonladım halen ıslak. başına gelen varsa yardımlarınızı rica ederim

Ad Soyad
Osman Çağıldak
Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaşlar merhaba, 2015 model civic aracımın sol paspas altı ıslak, Kontrol ettim pedallardan sağda solda bi ıslaklık yok heryer kuru direk paspas altı ıslak. çok yerde araştırdım. hatta saol davlumbaz altından gelen borunun orayı silikonladım halen ıslak. başına gelen varsa yardımlarınızı rica ederim
Hocam forumda biyerde plastiğin terleme yaptığını okumuştum ana emin değilim

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam geçmiş olsun bende 2011 fd6 aracımda yaşamıştım bu sorunu yağmur sonrası keçe aşırı ıslanıyormu?

Ad Soyad
mikail ünal
Aracınız
Civic FB7 2015
benim görebilecegim her yere baktım pedalların arkasına yanlara ulaşabildiğim her yere. oralar kuru sadece ortada keçe ılsak. göllenmiş su değil ama keçeye bastırınca ıslak oldugu belli

Ad Soyad
Kutluay Selçuk
Aracınız
Civic FE1 2023
dışarda sileceklerin altında yağmur süzgeci var,oranın su gideri pislikle tıkandığında su tepip havalndırma kanallarından içeri paspasın altına veriyor,sağ ve sol cam altında 2 tane süzgeç var,oraların temizlenmesi gerek.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam. Aracınız lpgli ise LPG tesisatının araç içerisine girdiği noktayı kontrol edin. Daha önceki aracımda yaşamıştım. Su damlacıkları tesisat üzerine damlıyor, tesisatı takip ederek su araç içerisine damlıyordu. Muhtemelen gaz pedalı arkasından kablo içeri gidiyordur. Tesisatı elleyin, ıslaksa sebep bu olabilir.

Ad Soyad
mikail ünal
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese teşekkürler ustaya götürdüm. usta aracın lpg tesisat girişinden başka yerden almaz dedi orayı silikon ile kapattı kontrol et ıslanırsa yine bakarız dedi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Arac lpgliyse bağlantı borularından su alır. Aynısı bende olmuştu. Silikon çektiler sorun dğzeldş

Geri