Civic FB7 Şöför tarafı paspas üzerine su alma sorunu

2013 civic aracımda bir kaç aydır yağmurdan sonra park halindeyken şöför kısmında su birikintisi görüyorum. Araba dışarıdan su alıyor sanırım. Yağmurlu havada sürüş sırasında ayağım ıslanmıyor ilginç olanı. Ankarada bu sorunu çözebilecek bir yer tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı sorunu iki defa yaşadım. Servis çözdü ikisinde de . Birincisinde LPG sistemi hortumları için silikon atıldı. Uzun süre bir sorun olmadı. İkincisinde kapı başka işlem yapilmisti ama tam olarak hatırlamıyorum. Şu an herhangi bir problem yok.

ASUS_Z012D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız
Civic FB7 2012
benim su alma sorunumu ankara'da altan hondada çözdüler. heryeri incelendi en son ön camdan su aldığı belirlendi. ön camı söküp tekrar yapıştırdılar. eğer giderseniz benim olayı anlatın baya bi uğraşmışlardı.

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba bugun aracin icini temizlerken farkettim bende de ayni sorun var. Paspasi kaldirip ayagimi haliya bastim ve islaklik var.. su birikme yok fakat boyle haliya elimle bastirdigimda bariz su cikiyor. Bezle bastira bastira epey bir su aldim.. sadece şoför tarafi ve ayagimi bastigim yer bir 10cm2 civari. Arkada veya yolcu tataflari kupkuru. Ne yapmak lazim nerden giriyor bu su? Çozum nedir? Aklimda deli sorular.

Merhaba,
Ankara şaşmazda yılmaz honda servisine gittim. Sol ön teker davlumbazının içinden gelen lpg hortumu için açılan deliğin etrafındaki conta deforme olmuş ve buradan pedal üzerine su damlatıyormuş. Sol ön tekeri söküp davlumbazın içini açtılar, silikon ile lpg hortum çevresini kapattılar. Çok basit bir çözümü var. 30 tl ye halloldu.
Dönüş yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Forum sayesinde arabayla ilgili sorunlar çok kolay ve doğru şekilde çözüme ulaşıyor.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri