Şöför tarafından kemer kısmının ordan gelen cızırtı

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba arkadaşlar bin km bakımına gittim bugün cızırtı işini yaptılar izalasyon yaptık dediler ayrıca on iç direklerin içine de izalasyon yapmışlar .bilgilerinize

FC5_CVT

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim yasadigim sizin problem ile alakali degil ama belki yeni bir bakis acisi verir.

On gosterge, direksiyon tarafindan son bir kac gundur cizirti seklinde ses geliyordu, bir turlu kaynagini bulamadim. Cok rahatsiz etmeye basladiginda yolda giderken arabayi kenara cektim ve sesin kaynagini aramaya basladim. Megerse servisin bir sonraki bakimi hatirlatmasi icin sinyal koluna astiklari etiket biraz kivrilmis ve direksiyon boslugunun arasinda girerek cizirti yapiyormus.

Aracınız
Civic FC5 2018
Şöför tarafından kemer kısmının ordan gelen cızırtı ve bu gaza her basmada geliyor ve artık sinir bozmaya başladı araç fc5 2018 aldıgımdan bu yana var bu konuda bilgisi olan varmı
Salbjk aynı sorun vardı benimkinde bugün bin. km bakım için gittiğimde usta ile binip test ettik duyulmayacak gibi değildi zaten sokup izalasyon yaptılar ses kesildi ön cama inen iç direklere de yapmislar zamanla oradan da geliyormuş öncesinden yaptılar şimdilik yok kesildi çok şükür .

FC5_ELEGANCE_CVT

Aracınız
Civic FB7 2012
Bende fb7 var emniyet kemeri ayar butonundaki yay gevşek imiş değiştirdi servis. Birde kapı çıtasından geliyor bir cızırtı sesi ama onu müzikle bastırıyorum. Komşumun fc5 i var 2016 onda da var bi cızırtı o da kapıdan şüpheneniyor. Ama servise güvenip gütüremiyor.

kafkef

0
Şöför tarafından kemer kısmının ordan gelen cızırtı ve bu gaza her basmada geliyor ve artık sinir bozmaya başladı araç fc5 2018 aldıgımdan bu yana var bu konuda bilgisi olan varmı

Aynı cızırtı bende vardı yolda giderken ve kapıyı kapatırken cızırdıyodu. 1000km bakımında söyledim teste çıkıp duydular be izolasyon yaptık dediler, kesildi çok şükür.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri