Şöför tarafından kemer kısmının ordan gelen cızırtı

Aracınız
Civic FC5 2018
Şöför tarafından kemer kısmının ordan gelen cızırtı ve bu gaza her basmada geliyor ve artık sinir bozmaya başladı araç fc5 2018 aldıgımdan bu yana var bu konuda bilgisi olan varmı

Fc5 lere bilmeyen imreniyo bilen uzak kaciyor:)7 yasinda opelim vardi 6 aylik fc5 e gore daha az ses geliyodu icinden.ben artik sesleri duymamayi ogrendim

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Servis keçe tarzı malzeme koyuyor sağına soluna yine geliyor ses

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onceki kasalari kullanan hondacilara sesleniyoru. Bu tarz sesler o kasalardada mi geliyordu yoksa fc5 e ozel bir durummu

kayhanbozkus

0
Yönetici
Onceki kasalari kullanan hondacilara sesleniyoru. Bu tarz sesler o kasalardada mi geliyordu yoksa fc5 e ozel bir durummu

2004 Vtec vardi direksiyondan gelen ve asla gecmeyen arabaya binene 'direksiyonda sikinti var ustaya gidecem' aciklamasi yapmak zorunda kaldigim gicirti sesini dilerim kimse yasamaz. Fb7 vardi onunda her yerinden ses geliyordu. Artik ben sesleri duymamaya calisiyorum ki fc5 diger kasalara gore artisi daha fazla oldugu icin hic sorun etmiyorum. Bazi arkadaslar gidip audi mercedes vw bmw gibi honda ile segment benzerligi dahi olmayan araclarla kiyaslama yaparak kendilerini uzdugu gibi diger kullanicilarinda midesini bulandiriyor baska birsey degil yani ...

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Geri