Şoför Koltuğundan Gelen Değişik Ses

Ad Soyad
sadettin furkan yörür
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Herkese merhabalar. Forumda uzunca araştırmama rağmen maalesef bir şey bulamadım. Şoför koltuğunda sadece otursanız bile bir gıcırtı geliyor. Oturup ileri geri sallanırsanız gıcırtı deliriyor çok fazla ses çıkarıyor. Her gaza frene basışta her tümsekten geçişte ses geliyor. Kımıldasanız bile ses geliyor. Araç daha çok yeni. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhabalar. Forumda uzunca araştırmama rağmen maalesef bir şey bulamadım. Şoför koltuğunda sadece otursanız bile bir gıcırtı geliyor. Oturup ileri geri sallanırsanız gıcırtı deliriyor çok fazla ses çıkarıyor. Her gaza frene basışta her tümsekten geçişte ses geliyor. Kımıldasanız bile ses geliyor. Araç daha çok yeni. Bu sıkıntıyı yaşayan var mı?
Sanki forumda bu konu geçmişti....Koltuk /ray sistemi gibi hatırlıyorum....Servis ücretsiz sorunu çözüyor diyorlardı..İyi araştırın forumu....Aracınız garantili ise yaparlar diye tahmin ediyorum...iyi günler..

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ad Soyad
sadettin furkan yörür
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Sanki forumda bu konu geçmişti....Koltuk /ray sistemi gibi hatırlıyorum....Servis ücretsiz sorunu çözüyor diyorlardı..İyi araştırın forumu....Aracınız garantili ise yaparlar diye tahmin ediyorum...iyi günler..

Son karar tabiki sizin. Saygılar
Çok teşekkür ederim ilginize. Pazartesi servise götürüp baktıracağım. Aracı yeni aldım benden önceki sahibi bir bakımı dışarıda yaptırmış araç 2020 çıkışlı. Umarım garanti altına alırlar.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Fk7 aracım da benzer sorun vardı. Sırt mekanizması değişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic ES7 2002
Koltuktaki kemerin girdiği yeri elinizle kontrol edin, oynatın. Benim gıcırtı ordan çıktı, selsil sprey gres sıktım geçti gitti..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Koltuk sırt mekanizmasında sorun olabilir. Bende olmuştu garantiden değişti ama 2 yıl sonra yine başladı.

Geri