Sol dikiz aynam bozuldu, garantiden yapılabilir mi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba arkadaşlar
Sol dikiz aynami birisi öne dogru kastirmis ve duzeltip anahtarla aç kapa yapınca ne yazık ki sol aynam açıp kapanmıyor ? büyük ihtimal içinde ki plastik dişli kırılmıştır.
Servisten randevu aldım lakin adamlar garanti kapsamına almayacak ve dış müdahale ile bozulduğunu söyleyecekler
Asıl sorum şu olacak. Serviste onarımı çok pahalı olacaktır,dışarıda yaptirirsam araç komple garanti kapsamı dışına çıkar mı?
Bilgisi olan yorum yapabilir mi?

gunesec

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar
Sol dikiz aynami birisi öne dogru kastirmis ve duzeltip anahtarla aç kapa yapınca ne yazık ki sol aynam açıp kapanmıyor ? büyük ihtimal içinde ki plastik dişli kırılmıştır.
Servisten randevu aldım lakin adamlar garanti kapsamına almayacak ve dış müdahale ile bozulduğunu söyleyecekler
Asıl sorum şu olacak. Serviste onarımı çok pahalı olacaktır,dışarıda yaptirirsam araç komple garanti kapsamı dışına çıkar mı?
Bilgisi olan yorum yapabilir mi?

oto cam tamiri yapan yere bir gidin. muhtemelen diş atlamıştır. Kırıldıysa da tamiriine bir bakın. Garanti dışına çıkmaz diye biliyorum.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Sadece aynalar garanti dışına çıkar

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Aracınız
Civic FB7 2012
Servis dışında yapabilecek birini bulursanız burada paylaşın lütfen.

Tamir bir yana, dişli, motor vs aksam yedek parçasını veya muadil parça bulursanız da paylaşın.

Aracınız
Civic FC5 2020
Servis dışında yapabilecek birini bulursanız burada paylaşın lütfen.

Tamir bir yana, dişli, motor vs aksam yedek parçasını veya muadil parça bulursanız da paylaşın.
Servisten randevu aldım ama sanmıyorum garanti kapsamında yapacaklarını,kullanıcı hatası diyeceklerdir.
Şu an yarım açılıp yarım kapanıyor
Servis dışı yer bulursam paylaşırım

Aracınız
Değiştirmeleri gerekir müşteri memnuniyeti için. Aracınızı cocuklardan ve sokaktan ne kadar uzak tutarsanız o kadar iyi. Burası Türkiye .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Civic FC5 2020
Dikiz aynam şu ara kafasına göre takılıyor ?
Bugün bir kaç açılıp kapandi, öğleyin yine kafayı sapıttı, akşam ise sorunsuz açılıp kapandi ?

Geri