Sonunda bende sustalıya döndüm [emoji23]

Arkadaslar herkese merhabalar uzun zamandir istedigim ama yapmakta korktugum sustali anahtarı yaptim arabamda cok sukur calisiyor yani immobilizer hatasi felan vermiyor aliexpresten istemistim iki farkli anahtar kutusu ilk geleni dayanamayip yaptim hemen. Calistigim kurumda olan elektrikci arkadaslarin emegi buyuk tabi IMG_8511.JPGIMG_8514.JPGIMG_8515.JPGIMG_8517.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Güzel olmuş inşallah ileriki zamanlarda herhangi bir hata vermez. Güzel günlerde kullanın

FD6 I-VTEC

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hayırlı olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Gule gule kullanin. Hata verecek bir yani yok. Mevcut kumandanin ici cikarilip sustali kumandaya konuyor. Anahtar immobilizeri de digerine geciriliyor. Anahtara agiz acmak sadece onemli olan kisim :)

Gardaşım bende aldım ve anahtarciya çektirdim , anahtarın metali çok kalın geldi , girerken yuvayı zorluyor sende sıkıntı oldu mu

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese tesekkurler benimki cok guzel oldu bi sorunum yok hatta elimde bitane fazla var aliexpresten istedigim istiyene aldigim fiyattan gonderebilirim dusunen varsa bosuna aliexpresi beklemesin

Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar herkese selam 2001 vtec 2 var otomatik bende şöyle bi sorun var aracım özellikle kış aylarında anahtar kumanda sinyali kayboluyor bu birbirine çok yakın olma kaydı ile 2 kumandayada oluyor yani biri gidiyor atıyorum bi gün sonra öbürü de gidiyor yani kumanda üZerindeki butonlarla aç kapa yapamıyorum anahtarla açmak zorunda kalıyorum anahtarların her ikisini de kodluyorum 10 gün sonra yine gidiyor bu konuda bana yardımcı olabilecek bu durumla karşılaşmış biri varmı ben böyle bi şey görmedim yani

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Gardaşım bende aldım ve anahtarciya çektirdim , anahtarın metali çok kalın geldi , girerken yuvayı zorluyor sende sıkıntı oldu mu

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onun yanlardan biraz torpulenmesi lazim. Zorlanmadan girmesi lazim. İlk agiz acildi bende de girmedi sonra yanlardan biraz torpuleyince duzeldi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri