Soru

Aracınız
Diğer Markalar
10 15 km hızla kaldırıma çıktım yatay bir şekilde çıktım acaba araba da bi zarar varmıdır rica etsem bilenler yardımcı olabilir mi? (sağ ön teker çıktı kaldırıma)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yatay çıkmak dikey çıkmaya göre daha az zarar verir. İlgili teker için balans kontrolü yapılabilir. Balans esnasında yandan jant ve lastik yalpalanması var mı bakılır. Ön alt takımda kontrol edilebilir. Geçmiş olsun.

Aracınız
Civic FB7 2013
10 15 km hızla kaldırıma çıktım yatay bir şekilde çıktım acaba araba da bi zarar varmıdır rica etsem bilenler yardımcı olabilir mi? (sağ ön teker çıktı kaldırıma)
Yağmurda ön jantı kaldırıma vurmuş biri olarak direkt rot balans yapan bir yere gidip yürüyen aksanda hangi parçalarda yamukluk deformasyon var öğrenip değişim yapmalısınız. Ön sol tekerlekten gelen darbeler direksiyon kutusuna zarar verebiliyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Aracınız
Diğer Markalar
Yağmurda ön jantı kaldırıma vurmuş biri olarak direkt rot balans yapan bir yere gidip yürüyen aksanda hangi parçalarda yamukluk deformasyon var öğrenip değişim yapmalısınız. Ön sol tekerlekten gelen darbeler direksiyon kutusuna zarar verebiliyor. Dikkatli olmakta fayda var.
Teşekkür ederim eyvallah

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Altına bir şey olmamıştır da siz o tekeri komple gösterin porya vs bile hıza bağlı zarar görmüş olabilir.

Geri