Sorunsuz araba hangisidir röportaj

mkkadi

0
YouTubeda otoparkı takip ediyorum. Az önce izledim. Burada paylaşmaya geldim siz önce davranmissiniz. Çoğunluk Japon arabaları için sorunsuz diyor. Wolksvagen içinse tam tersi.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Millet röportajda japon arabası diyor, iş araç almaya gelince vw e gidiyor. Bizim milleti de anlamak zor.

G8141 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Manuel TSI bindim. Test ettim. Direksiyon güzel ses izolasyonu güzel. Benim araçtan 12 yaş daha küçük. Fakat sürüş hissi alamadım. Aracın hızlı gittiğini kadrandan bakarak anlıyorsun. Ne anladım o işten!
Boşver "Honda Hayat Onda." didim.
Güzel bir paylaşım olmuş.
Faaliyet ayn-ı lezzettir...

İzledim iyi bir video olmuş çoğunluk japon ve honda demiş haklılarda, “wv ni bi alan pişman bi almayan” lafına çok güldüm :) bazen japon arabasına sövsemde ( içeriye aldığı süspansiyon ve yol sesinden) fd6 hondamı seviyorum, bana göre en iyi araba yola çıkınca güvendiğin arabadır az sorun istiyosan japon 2+2 : 4 yani

vtec kicked in yo !!!

Aracınız
Civic FC5 2018
güzel bir video olmuş videonun sonunda abinin dediği gibi ne istedğimizi bilmeyen bilinçsiz tüketiciyiz ,aslında okadar marka model varki herkeze uygun herkez ne istediğini bilerek alsa sorun olmayacak her aracın artı ları eksileri var .

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sanayide yapılmış güzel tespit olmuş video. 2 yıl boyunca 75 bin km fd6 sürdüm dağ yayla bayır arabanın hararet dahi yükselmedi. Fk7 biniyorum 30 bin oldu zaten söylemeye gerek yok sorunsuz. Ha kalite anlamında eksik var mı var yol sesi alıyor mu alıyor fakat araba üretilme amacı nedir ulaşım? Peki bu ulaşımı yaparken sorunsuz ve ekonomik yapıyorsan kafan rahat yola çıkıyorsan gerisi çok da önemli değil. Honda bu konuda beni üzmedi

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sanayide yapılmış güzel tespit olmuş video. 2 yıl boyunca 75 bin km fd6 sürdüm dağ yayla bayır arabanın hararet dahi yükselmedi. Fk7 biniyorum 30 bin oldu zaten söylemeye gerek yok sorunsuz. Ha kalite anlamında eksik var mı var yol sesi alıyor mu alıyor fakat araba üretilme amacı nedir ulaşım? Peki bu ulaşımı yaparken sorunsuz ve ekonomik yapıyorsan kafan rahat yola çıkıyorsan gerisi çok da önemli değil. Honda bu konuda beni üzmedi

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda hararet konusunda çok iyi maşallah canını çıkarsan su varsa tık demez

vtec kicked in yo !!!

Geri