Sorunsuz araba hangisidir röportaj

Aracınız
Çok cahilce ve bilinçsizce yorumlar var! Şimdi bir kere Amerika'da piyasadan toplanan Wv'ler arıza yada bozukluktan değil, testlerde manipülasyon yapılıp emisyon değerleri olması gerekenden düşük çıkarıldığı için toplatıldı...Bu 1...
2. si dayılar hala pejo - alman filan falan diye de yorumlar yapmış... Bu sorunsuzluk olayında ben bugüne kadar hep ADAC'ın test verilerini baz aldım... Gerçeklerle çok daha örtüşüyor... Öneririm..

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Videodakilerin yorumuna göre yanlız en sorunlusu Range Rover araçlar denmiş :ROFLMAO:
Eski Rover'lerin çok belirsiz sorunları olduğu için tutulmadığı, ingilltere de yüksek işçilik maliyetleri de eklenince lüks segmente yönelen Range ve Land grubu SUV grubu dışındaki araç üretimlerinden çekilmek zorunda kaldıklarını okumuştum. RangeRover demekki Rover'lerin sorunlarını devam ettiriyor galiba.

Aracınız
En sorunsuz honda tabi ki gerek motor gerek şanzıman anlamında. Dsg denilen şanzımana hiç güvenmiyorum zaten hatta wv servisindeki ustalar bile bu işin ehli Honda demiş gerisi boş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri