Civic FC5 Subap ayari hakkinda

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar hayirli geceler sizlerden birseyler ogrenmek istiyorum bilgilenmek adina.Subap ayari neden yapilir bozuldugunun belirtileri nelerdir. Ornegin 2019 model aracta boyle birsey subap

Aracınız
Civic FC5 2019
Özkan Bey, Subap ayarının bozulduğunu anlamanın birçok yolu var fakat sizin probleminiz özelinde aracınızım km.si, lpg'li olup olmadığı ile alakalı bilgileri de paylaşabilir misiniz? Aracınız için servis 60.000 km'de subap ayarı yapılmalı diye öneriyor. FC5 kasada subap ayarının bozulduğunu en çok geç marş ve ışıklarda dururken silkeleme olarak belirti gösterdiğini servisler söylüyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Özkan Bey, Subap ayarının bozulduğunu anlamanın birçok yolu var fakat sizin probleminiz özelinde aracınızım km.si, lpg'li olup olmadığı ile alakalı bilgileri de paylaşabilir misiniz? Aracınız için servis 60.000 km'de subap ayarı yapılmalı diye öneriyor. FC5 kasada subap ayarının bozulduğunu en çok geç marş ve ışıklarda dururken silkeleme olarak belirti gösterdiğini servisler söylüyor.
Mrhb. arac km 8000'de.Benim merakimin sebebi arac rolantide calisirken sanki motor sarsintili calisiyor yada bana oyle bekliyor.Ayrica yanitiniz icin tesekkur ederim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Rica ederim. Bu problem düşük devirde I-VTEC teknolojisinden kaynaklanıyor. Yüksek devirlerde zaten bir problem yoktur. Aklınızda kalmaması açısından servis'den bilgi anlamında da destek alabilirsiniz. Ayrıca bununla ilgili çok güzel bir videosu var, iletiyorum. VTEC Nasıl çalışır

Geri