Sürüş anında video izleme

Aracınız
Civic FC5 2019
Bugün akşam, uzun süredir çalıştığım sigortacı arkadaşla telefon görüşmesi yaptım.

Gerek video izleme gerek lastik ebat mevzularını etraflıca anlattım.
Cevabını merak ediyorum dedim;
-Hurafe, inanmayın böyle şeylere dedi.

Video izlerken, telefonla konuşurken v.b. yapılan kazaların ispatlarının olması durumu başka ama. Bu durumlar video kaydı veya şahit ile ispat edilirse o zaman hasar ödemesiyle ilgili pürüzler çıkabilir dedi.

“Alkollü olmak” ve “ehliyete sahip olmamak” dışında oluşan kazaların da kasko tarafından karşılandığını teyit etti.

Bir başka sigortacıya daha sordum soruları. Cevap gelince paylaşacağım değerli arkadaşlar.

Hayırlı geceler dilerim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam telefon görüşmenizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Konuya olan hassasiyetiniz ve ilginiz icin şahsım adina tesekkur ederim. Paylasimlariniz foruma değer katıyor
Bugün akşam, uzun süredir çalıştığım sigortacı arkadaşla telefon görüşmesi yaptım.

Gerek video izleme gerek lastik ebat mevzularını etraflıca anlattım.
Cevabını merak ediyorum dedim;
-Hurafe, inanmayın böyle şeylere dedi.

Video izlerken, telefonla konuşurken v.b. yapılan kazaların ispatlarının olması durumu başka ama. Bu durumlar video kaydı veya şahit ile ispat edilirse o zaman hasar ödemesiyle ilgili pürüzler çıkabilir dedi.

“Alkollü olmak” ve “ehliyete sahip olmamak” dışında oluşan kazaların da kasko tarafından karşılandığını teyit etti.

Bir başka sigortacıya daha sordum soruları. Cevap gelince paylaşacağım değerli arkadaşlar.

Hayırlı geceler dilerim.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Konuya olan hassasiyetiniz ve ilginiz icin şahsım adina tesekkur ederim. Paylasimlariniz foruma değer katıyor

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Estağfirullah
Tepki, hassasiyet ve nezaketiniz için ben size teşekkür ederim...

Bilgi paylaştıkça faydalı oluyor ve bazen de doğru bildiğimiz yanlışlarımızı farkediyoruz.

İlgili, yardımsever ve teknik olarak bilgili arkadaşlarla aynı forumda olmaktan memnunum.

Niyetlerimiz güzel olunca ALLAH’ın merhametini umabiliriz!

Kandiliniz Mübarek Olsun Değerli Forum Üyeleri.

Esenlik, afiyet ve hayr dualarınızın kabulünü dilerim...

S

Silinen üye 20336

Guest

................Bir başka sigortacıya daha sordum soruları. Cevap gelince paylaşacağım değerli arkadaşlar.

Diğer sigortacıdan beklediğim cevap kendisine ısrarla hatırlatmama rağmen gecikti. Kusuruma bakmayın değerli forum üyeleri.

Ayrıca pek anlamlı ve anlaşılır da olmadı cevabı. Maalesef paylaşmaya değer bir bilgi alamadık:(

Mobil cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Benim aracımda eco exe bursa da bir arkadaş var aksesuarcı ona uğradım çok tabsiye etmiştiler 10 dakka sonra açıldı ve tam ekran olarak.

Merhaba, bende Bursa'da ikamet ediyorum. Konu işlemi yapan aksesuarcının irtibat numarasını paylaşabilir misiniz?

Geri