Süt kokusu

Ugr60

0
Arkadaşlar merhaba. Havalar soğumadan önce bagaja biraz süt dökülmüştü küçük su şişesi kadar silmiştim bir süre koku olmuştu ama gitmişti havalar ısınınca şimdi tekrar koku olmaya başladı buna etkili bir çözüm bilen eden var mı ne yapabilirim?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Allah kolaylık versin hocam. Sadece sütten dolayı araç satanları bilirim. Bu video başarılı. Yorumlarda uygulamayı yapanlar güzel sonuç almış.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
En iyi çözüm vanilya. 3-5 paket vanilya alın ve önceden temizlemiş-silmiş olduğunuz yere serpin.
Pikap ile süt taşıyan bir mandıracı abimiz yıllar önce çözümü böyle buldum demişti.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Şirkette biri kıyma unutmuştu arabada, çok feci kokmuştu ozonla temizlettiler koku kalmamıştı

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
En iyi çözüm vanilya. 3-5 paket vanilya alın ve önceden temizlemiş-silmiş olduğunuz yere serpin.
Pikap ile süt taşıyan bir mandıracı abimiz yıllar önce çözümü böyle buldum demişti.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Enteresan bir çözüm, ilk defa duydum :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Cok fazla vakit gecmeden sutun bulastigi tum aksamlarj arabadan cikartin gec kalmayin bu yuzden tum dosemeyi degistiren tanidigim war. Sutun kokusu asla gecmiyor havlar isindikca sanki icerde hayvan olmus gibi kokmaya baslyacak gecmis olsun.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Cok fazla vakit gecmeden sutun bulastigi tum aksamlarj arabadan cikartin gec kalmayin bu yuzden tum dosemeyi degistiren tanidigim war. Sutun kokusu asla gecmiyor havlar isindikca sanki icerde hayvan olmus gibi kokmaya baslyacak gecmis olsun.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Koku tamda dediğiniz gibi malesef. Yıkamacıma götürüp bagajı iyice yıkatıp süpürge ile çektirecem. O da olmazsa artık bitene kadar çekecez ne yapalım.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba. öncelikle geçmiş olsun. Eski aracımın (i20) bagajına bir miktar süt dökülmüştü. İlk başta pek kokmadı bir de kış aylarıydı. Sonra ben bir akıllılık edip bagaj paspasını yıkadım. evet suyla yıkadım :D. O günden sonra her şey çok kötü oldu. İnternetten envai çeşit süt kokusu giderici kimyasal alıp denedim. Geçici çözümler oldu. Özellikle havalar ısınınca koku oluyordu. Neyseki aracımı satıp süt dökülmemiş civic aldım, mutluyum. Sorunun çözümü nedir bilemem ama çözümü ne değildir derseniz süt dökülen kısmı su ile yıkamak derim:sick:. Su bakterilerin çoğalmasına sebep oluyormuş sanırım.

Geri