Süt kokusu

Kolay gelsin hocam.benimde bir arkadaşımın aracına süy dölülmüştü. kötü koku arabadan soğutuyo resmen. bencede döşemeyi değiştirin bir an önce .tek kurtuluş yolu bu diye biliyorum. diğer kimyasallar geçici çözüm bence.

SM-C7000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Birader arabasına yoğurt dönmüştü Dr mat diye bir sprey var onu kullandı sorun gitmişti denemenin tavsiye ederim

Aracınız
Civic FD6 2008
Arkadaşlar merhaba. Havalar soğumadan önce bagaja biraz süt dökülmüştü küçük su şişesi kadar silmiştim bir süre koku olmuştu ama gitmişti havalar ısınınca şimdi tekrar koku olmaya başladı buna etkili bir çözüm bilen eden var mı ne yapabilirim?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam çok geçmiş olsun 3 sene önce başima geldi bagaja ve ön taraf paspasa dökülmüştü benimde yaklaşık 1-1.5 litre civarındaydi. bir sürü ürün alıp denedim ama nafile. Küçücük bir miktar bile kalsa derinlerde kecelerde vs o zamanla sıcak havada özellikle tekrar uruyormus hiç temizlik yapmamissin gibi kokmaya basliyor.
Sonuç olarak bir ay kadar uğraştıktan sonra Beylikdüzü sonaxa götürdüm aracın kecelerine kadar söküp yıkayıp temizlediler iki gün kaldi araç ve sorun cozuldu.600 lira vermiştim ozaman.

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Birader arabasına yoğurt dönmüştü Dr mat diye bir sprey var onu kullandı sorun gitmişti denemenin tavsiye ederim
Hocam o yüzeyde kalmıştır ben 3 tüp kullanmistim bu ürünü maalesef olmadı sonra sonaxa götürdüm keçeleri vs detaylı yıkayıp temizlediler öyle gecti

Ugr60

0
Hocam çok geçmiş olsun 3 sene önce başima geldi bagaja ve ön taraf paspasa dökülmüştü benimde yaklaşık 1-1.5 litre civarındaydi. bir sürü ürün alıp denedim ama nafile. Küçücük bir miktar bile kalsa derinlerde kecelerde vs o zamanla sıcak havada özellikle tekrar uruyormus hiç temizlik yapmamissin gibi kokmaya basliyor.
Sonuç olarak bir ay kadar uğraştıktan sonra Beylikdüzü sonaxa götürdüm aracın kecelerine kadar söküp yıkayıp temizlediler iki gün kaldi araç ve sorun cozuldu.600 lira vermiştim ozaman.

Sağol hocam. Geçti artık diyecem de ta geçen sene dökülmüştü silip etmiştim havalar soğuyunca koku gitmişti bende kurtuldum sanmıştım meğer pusuya yatmış havalar ısınmaya başlayınca o berbat koku yine çıkmıştı 1 haftadır ama dün yukarıda belirttiğim ürünü alıp uyguladım galiba çözdüm bu sorunu koku yok şimdilik.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
aynısı farklı bir araçta başıma geldi, ihlasın sulu hakı yıkama makineleriyle bir güzel yıkadım, ve dösemelerin kuytu ücra köselerine naftalin topları attım. sorun cözülmüstü. sütün döküldüğü alanda dösemenin altına erisebiliyorsanız oralarıda sili metal kısımlarıda temizleyin.

Geri