Sunroof lastiği de yirtik

Aracınız
Civic FC5 2019
Tazyikli su yırtmış olabilir. Besleyici slikon sprey sürebilirsiniz. Fazla kuruyup yırtılmaması için.büyük yırtık değil sorun olacağını sanmam.
Bu silikon yırtığı kapatır mi?
Garanti kapsamında değişim olabilir mi ? İlginize için teşekkürler

SM-G850FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Rica ederim hocam.Sıvı siyah silikonlar var, sıvı conta diye geçer.sanayide bir ustaya söyleyin,parmak ucuyla sürüversin. O kapatır.
Serviste %99 dış etken yüzünden olmuş diyip garantiye almazlar. (Şahsi fikrim)

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
Sunroof Fitil onarımı

Yırtık derinse bu konudaki gibi onarım yapılabilir.(Poliüretan mastikle yapılmış)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
8 aylık aracım da sunroof lastiği mi fitili mi bilmiyorum bir çatlak oluştu ne yapmaliyimEkli dosyayı görüntüle 259926

SM-G850FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba aynı sorun için bugün servise gittim,arkadaşın dediği gibi tazyikli sudan olur, dedi. Daha önce böyle bir şikayeti garanti karşılamadı dedi.Bana ilginç gelen de bir değişim olursa tüm sunrof değişir cümlesi oldu. İçeri su almaz diye de ekledi. Siyah silikon önerisi aklıma yattı.

Aracınız
Merhaba aynı sorun için bugün servise gittim,arkadaşın dediği gibi tazyikli sudan olur, dedi. Daha önce böyle bir şikayeti garanti karşılamadı dedi.Bana ilginç gelen de bir değişim olursa tüm sunrof değişir cümlesi oldu. İçeri su almaz diye de ekledi. Siyah silikon önerisi aklıma yattı.
Honda'da fitil ayrı satılmıyor. Camla birlikte değişir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri