Tam depo LPG Yakıt tüketim aralığınız(ş.ici) Anket

Tam depo LPG Yakıt tüketim aralığınız(ş.ici)

• 200-250km :(

• 250-300km

• 300-350km

• 350-400km

• 400 üzeri :)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aracınız
Civic FD6 2008
Çevre yolu veya akıcı ana arter yol kullanmayı şehiriçi saymiyorum ben.dur kalki çok olan yollar ile sokak arası sürüşler benim için şehiriçi sayılır. Benim isiyeri evime 10 km. 4 km si sokak aralarından sonrası 5 ışıklı çok yoğun olmayan çevre yolu. Ben karma sayıyorum yakitimi
Bu genelleme yapılamayacak bir durum. Belki İstanbul için geçerli olabilir ama Ankara'da çok aşırı trafik dışında
bu zamanlar için ortalama 8 litre şehiriçi tüketim normal değerler

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
32 litre Opet Aygaz lpg
Artvin 200 km

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Belki sürüş farkındandır diyeceğim hocam da bende öyle çok yumuşak kullandığım söylenemez arabayı. Eco modu kapalı kullanıyorum.

100 km fark çok fazlaymış. Pek anladığım söylenemez arabadan ama bir servise danış istersen hocam. Ya da forumda benden çok daha araba konusunda yetkin arkadaşlar var. Onlar yönlendirir seni diye düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
32 lt orjinal fab lpg li en son 380 km de bitti ama ben 50 km benzin de binmişimdir diye çıkarıyorum 330 km yaptım sayıyorum
İl Bursa.... Bu arada Araç 3000 km daha 1 aylık

Aracınız
Belki sürüş farkındandır diyeceğim hocam da bende öyle çok yumuşak kullandığım söylenemez arabayı. Eco modu kapalı kullanıyorum.

100 km fark çok fazlaymış. Pek anladığım söylenemez arabadan ama bir servise danış istersen hocam. Ya da forumda benden çok daha araba konusunda yetkin arkadaşlar var. Onlar yönlendirir seni diye düşünüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bujiler yeni subap ayarı bogazkelebegi temizliği yeni . Anlamadım . Zamanla düşer sanırım

Geri