Tampon sürmesi - onarım hakkında tavsiye...

Aracınız
Selam, tatil için İzmir'e geldim, aksilikler peşimizi bırakmadı, Allah beterinden saklasın diyeyim.. önce akü birden kapı önünde bitti..

şimdi de araba park halindeyken tampona sürtüp kaçmışlar...

Boya ve onarım gerekecek ama kaça mal olur...servise götursem anasının nikahını isteyecekler...auto king vs.. tarzı yerlerde onarımı tavsiye eder misinizIMG_20200714_181513.jpgIMG_20200714_181508.jpgIMG_20200714_181529.jpgIMG_20200714_181518.jpg

Aracınız
Civic FC5 2018
Gecmis olsun disarda yaptırın bende de var 3 5 sürtme hatta on tampon da göçük var ama pek önemsemiyorum sonucta tampon çokta önemli değil. Disarda ön ve arka tampon boyama için 400 Lira teklif aldim. Bir ara müsait olur isem birakcam ama bir ara ;) o bir ara hic gelmeyebilir;)

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Selam, tatil için İzmir'e geldim, aksilikler peşimizi bırakmadı, Allah beterinden saklasın diyeyim.. önce akü birden kapı önünde bitti..

şimdi de araba park halindeyken tampona sürtüp kaçmışlar...

Boya ve onarım gerekecek ama kaça mal olur...servise götursem anasının nikahını isteyecekler...auto king vs.. tarzı yerlerde onarımı tavsiye eder misinizEkli dosyayı görüntüle 260592Ekli dosyayı görüntüle 260593Ekli dosyayı görüntüle 260594Ekli dosyayı görüntüle 260595
Geçmiş olsun.
> Sürtüp gitmeler hakikaten sinir bozuyor.
> Bu olayda sizin nazarınız çok önemli.
> Tampon çok önemli değil derseniz boya kalkan yerleri güzelce temizleyin araç renk tonunda kendiniz rötüş yaparsınız. Yok her baktığımda gözüme batar rahatsız olurum derseniz zımpara ve lokal boya şart. Auto King gibi yerlerde tecrübem hiç olmadı.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
İzmir pınarbaşındaki autoking boyasız göçükte gayet güzel işçiliği olan bir yer fakat boya için ne olur bilemem fakat ustaları tecrubeli ve ilgililer... fiyata gelirsek mini onarım olarak konuşmak lazım çünkü fiyatta servisten farkı çok az

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Servisten farkı derken; servis 600 isterse autoking 500 ister fiyatları biraz pahallı gibi... geçmiş olsun allah beterinden saklasın.. bende martta 2020 eco elegance aldım ..... adamın biri ters şeritten geldi tampona vurdu ve parçaladı. Allahtan farlara birşey olmadı tampon birebir orjinali ile değişti 9000 tl hasar kaydım çıktı ve araçtan o kadar soğudum ki şimdi kendimi ısıtmaya çalışıyorum araca! O yüzden fazla kafana takma kardeşim...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri