Civic FC5 Tampon ve gövde arasında renk farkı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba civic ailesi. İki gün önce teslim aldığım sıfır araçta gövde ve tamponlar arasında bariz bi renk farkı var. Teslim alırken hiç fark edemedim kapalı servis alanında tanıtıp verdiler. Dünden beri çok kafama taktım, bu sadece benim araçta mı var. Bilgi sahibi olan varmı? Önden ve arkadan fotoğraflar ekledim. Arkadan 1-2 numaralar aynı ton 3 bambaşka. Önden bariz belli zaten.

IMG_2656.JPG

IMG_2657.JPG

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben bunun isik acisina bagli oldugunu dusunuyorum. Evet guneste kaldikca plastik aksamin renkleri farklilasabiliyor ama 2 gunluk arabanin rengi bu kadar cabuk degismez. Genis acidan bakin renge uzaktan daha net gorulur.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

ywzckr

0
Merhabalar hocam, boya kontrolu yaptirin herhangi bir yerde, belki fabrikadan cikista hasar almistir bayide yada fabrikada tekrar boyanmistir. Eger mikron seviyeleri ayniysa gunes altinda kalinca arsclar bazi bolmeleri sararir. Ben umursamam derseniz kalsin, rahatsiz olursaniz mahkeme ile bilir kisi raporu alip bedel indirimi alabilirsiniz. Kafama takmam derseniz boyasizsa bi zarari olmaz. Benim aynalar azcik farkli gibi diger yerlere gore ama boya yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar hocam, boya kontrolu yaptirin herhangi bir yerde, belki fabrikadan cikista hasar almistir bayide yada fabrikada tekrar boyanmistir. Eger mikron seviyeleri ayniysa gunes altinda kalinca arsclar bazi bolmeleri sararir. Ben umursamam derseniz kalsin, rahatsiz olursaniz mahkeme ile bilir kisi raporu alip bedel indirimi alabilirsiniz. Kafama takmam derseniz boyasizsa bi zarari olmaz. Benim aynalar azcik farkli gibi diger yerlere gore ama boya yok.

Tampon bölgesini ölçüm yaparak anlayabilirler mi. Plastik bölge fark edilir mi bilmiyorum. Kafama takmasam gözüme takılıyor hem ön hem arka

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben bunun isik acisina bagli oldugunu dusunuyorum. Evet guneste kaldikca plastik aksamin renkleri farklilasabiliyor ama 2 gunluk arabanin rengi bu kadar cabuk degismez. Genis acidan bakin renge uzaktan daha net gorulur.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Yok hocam ışık ve açıdan kaynaklanmıyor dünden beri her şekilde baktım fark var malesef

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri