Civic FC5 Tampon ve gövde arasında renk farkı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba civic ailesi. İki gün önce teslim aldığım sıfır araçta gövde ve tamponlar arasında bariz bi renk farkı var. Teslim alırken hiç fark edemedim kapalı servis alanında tanıtıp verdiler. Dünden beri çok kafama taktım, bu sadece benim araçta mı var. Bilgi sahibi olan varmı? Önden ve arkadan fotoğraflar ekledim. Arkadan 1-2 numaralar aynı ton 3 bambaşka. Önden bariz belli zaten.

Ekli dosyayı görüntüle 249159

Ekli dosyayı görüntüle 249160
Gökhan Bey Hayırlı geceler... Ben yeni bir üyeyim. sitede gezinirken sorunuza denk geldim. 2007 senesinden beri Honda kullanıyorum. ve 1 ay önce bende gümüş gri Honda Civic Fc5 aldım. Honda larda plastik aksam ve metal aksam arasında ton farkı her zaman oluyor. Beyaz renk civiclere dikkat edin tamponları, ön panjur üstü, arka plakalık üstü daha sarımtrak veya krem rendi gibi durur. Örneğin benim aracımda da plastik aksamlar daha mavimsi bir gri renginde. Füme renk araçlarda ise dikkatli baktığınızda daha koyu renkli oladuğunu göreceksiniz. Honda plastik aksamlardaki bu ton farkını bilerek mi yapıyor yada beceremiyor mu bilmiyorum. Ama bu kadar teknolojiye sahip bir firmanın bu işi becerememesi bana pek te mantıklı gelmiyor. Bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Geri