Tanışma mesajı.

Araca ekstra hiç birşey yaptırmadım bu şekilde aldım motor ve şanzıman sıkıntısız fotoğrafı çekmeden önce yıkatmıştım. Ön logo işini daha sonra çözeceğim inşallah. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Maşallah. Kasa olarak diri duruyor. Yeni pasta cila atılmış gibi. Sade ve şık olmuş. Jantlarda kendini iyi göstermiş. Motorda sağlamsa yemede yanında yat. Yalnız ön logonuz biraz yamuk gibi duruyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Mi A2 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araca ekstra hiç birşey yaptırmadım bu şekilde aldım motor ve şanzıman sıkıntısız fotoğrafı çekmeden önce yıkatmıştım. Ön logo işini daha sonra çözeceğim inşallah. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Sizden önce sahipleri filtre ve egzos sistemine hiç ellememiş ise çok ender kalan bir Si demektir.

Ben bunu aydında balıkçı bir dayıdan aldım. Motor şanzıman egzos filtre ıvır zıvır hiç birşeyiyle oynanmamış orjinal araba sadece dayının oğlu jant lastik koymuş oda çocuğun kendi aracından çıkanlar gerisi orjinal.
Sizden önce sahipleri filtre ve egzos sistemine hiç ellememiş ise çok ender kalan bir Si demektir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben bunu aydında balıkçı bir dayıdan aldım. Motor şanzıman egzos filtre ıvır zıvır hiç birşeyiyle oynanmamış orjinal araba sadece dayının oğlu jant lastik koymuş oda çocuğun kendi aracından çıkanlar gerisi orjinal.

O zaman süper bundan temizi artık Şamda kayısıdır. Bakımlarınıda güzel takip ettilerse olur misss.
Keyifli sürüşler dilerim.

Geri