tanışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
ARKADAŞLAR SELAM....TANIŞMAK AMAÇLI YAZIYORUM....2012 YILINDAN BERİ HONDA CİVİC KULLANIYORUM 1.Cİ ARACIM 2012 YILINDA 2010 FD6 İDİ...
2.Cİ ARACIM GEÇEN SENE ALDIM 2013 FB7 ECO OTOMATİK...YANİ KISACASI HONDA SEVERİM... :)
3.KAMU SEKTÖRÜNDE MOTOR TEKNİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM..

YAŞIM 35....İSMİM UFUK... TANIŞTIĞIMIZA ŞİMDİDEN ÇOK MEMNUN OLDUM.....

BURDA BULUNMA SEBEBİM HEM ÖĞRENMEK HEMDE BİLDİKLERİMİ PAYLAŞMAK ....herkese saygılar...

HONDAŞK 'tır....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ufuk zeybek Hocam mesajını diğer konudan ayırdım, geç bir tanışma da olsa tekrar hoş geldin :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
ARKADAŞLAR SELAM....TANIŞMAK AMAÇLI YAZIYORUM....2012 YILINDAN BERİ HONDA CİVİC KULLANIYORUM 1.Cİ ARACIM 2012 YILINDA 2010 FD6 İDİ...
2.Cİ ARACIM GEÇEN SENE ALDIM 2013 FB7 ECO OTOMATİK...YANİ KISACASI HONDA SEVERİM... :)
3.KAMU SEKTÖRÜNDE MOTOR TEKNİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM..

YAŞIM 35....İSMİM UFUK... TANIŞTIĞIMIZA ŞİMDİDEN ÇOK MEMNUN OLDUM.....

BURDA BULUNMA SEBEBİM HEM ÖĞRENMEK HEMDE BİLDİKLERİMİ PAYLAŞMAK ....herkese saygılar...

HONDAŞK 'tır....
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.

Dikkat ettim. Mesajlarınız genel olarak büyük harf kullanıyorsunuz. Başkaları tarafından yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için forum kurallarından 9. Maddeyi size hatırlatmak isterim.

9. BÜYÜK HARFLE yazı yazmak bağırma anlamına gelir ve fazla kullanmak forumu kirletir.

İyi forumlar dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.

Dikkat ettim. Mesajlarınız genel olarak büyük harf kullanıyorsunuz. Başkaları tarafından yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için forum kurallarından 9. Maddeyi size hatırlatmak isterim.

9. BÜYÜK HARFLE yazı yazmak bağırma anlamına gelir ve fazla kullanmak forumu kirletir.

İyi forumlar dilerim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Neyse ben o zaman forumdan çıkayım...Büyük harf ile bağırmanın ne anlamı var onu da anlamış değilim...size iyi günler....Bu arada büyük harf ile yazmak benim alışkanlığım idi...başka bi amacı yoktu....iyi geceler....

HONDAŞK 'tır....

kayhanbozkus

0
Yönetici
@Ufuk zeybek arkadasimiz yanlis bir soz soylememis sadece forum kuralimizi hatirlatmis ve sizi dikkat etmeniz icin uyarmis. Alinacak bir durum yok. Her forum uyesi bizim icin degerlidir. Bizim gorevimiz forum kurallarina uygun bir ortam yaratabilmek.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
@Ufuk zeybek arkadasimiz yanlis bir soz soylememis sadece forum kuralimizi hatirlatmis ve sizi dikkat etmeniz icin uyarmis. Alinacak bir durum yok. Her forum uyesi bizim icin degerlidir. Bizim gorevimiz forum kurallarina uygun bir ortam yaratabilmek.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Tmm o zaman dikkat ederim...küçük harf ile yazmaya..mumnun oldum...

HONDAŞK 'tır....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
O zaman yeniden yazayım....yıllardır honda civic kullanıyorum..honda civic ve bir honda severim..

Ufuk ben yaş 35...
Kamu personeliyim..
Motor Teknik Bölümü mezunuyum.
İlgi alanım dizel otomatik vitesli büyük araçlar..ayrıca kamu yönetimi mezunuyum...
Burada bulunma sebebim honda seven arkadaşlara yardımcı olmak...ve bilmediğim şeylerde fikir sahibi olmak..yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum..

HONDAŞK 'tır....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ufuk zeybek Hocam sıkıntı yok biz sizi anladık, sadece bilgi amaçlı linki paylaştım,
Burada hepimizin amacı bilgi paylaşımı, bu vesile ile de büyük harf yazımı ile ilgili bilgiyi paylaşmış olduk ;)

Ufuk bey tecrubenize istinaden bisey sorayim.durdugum yerde vites bostayken gaz verdigimde devir saati rolantiye yaklastiginda farin ve ic lambanin aydinlatmasi azaliyor kisa bi sure sonra normale donuyor. Bir anormallik var mi sizce

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri