Taş izi can sıkıntısı :(

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı alır almaz uzun yola çıktık bugün gördümki ön kaput da çokça taş. İzi var. Acayip canım sıkıldı. Gümüş gri renk. Çare nedir. Kimi yerde siyah belirmiş. Keşke kaput koruma yaptırıp çıksaydım. Yeni olduğundan mıdır nedir kafama takıldı

Aracınız
Civic FC5 2018
Malesef honda boya konusunda berbat ben de bugün farkettim birkaç taş izi var kaput koruma filmi yapsak ilerde daha berbat oluyor bu konuyu iyi araştırıp çare bulmak lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kaput koruma neden sıkıntı olur Aceba. Bunları görmezden gelip devam mı etmeli. Bunun dışında arabayı baya sevdim

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kaliteli malzeme kullanıldığı zaman kaput koruma işe yarıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Malesef honda boya konusunda berbat ben de bugün farkettim birkaç taş izi var kaput koruma filmi yapsak ilerde daha berbat oluyor bu konuyu iyi araştırıp çare bulmak lazım

Bu konuda biraz daha detay verebilir misiniz ? Ben bayii'de kaput koruma yaptirdim ama sikintilar olacagini ilk defa duyuyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben yaptırmadım ama forumda bazı arkadaşlar iyi olmadığını yazmış.kaliteli malzeme olmasına dikkat etmek lazım.ziebart lumarin gibi markalar var

neasy

0
Aracınız
Kaput koruma eğer kaliteli bir marka değilse sarariyor. Ya da basınçlı su ile yirtilabiliyor sizde değiştirmek için ehil olmayan birine soktururseniz eğer kaputun vernigini söküp alıyor. Misal benim aracımda eski sahibinde iken varmış. Sokulurken doğrudan elle çekmişler sonuc kaputta vernik atması ve boya yanığı. Öyle biniyorum şu an.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
kaput koruma uzun vadedede aracınıza taş izinden daha çok zarar verebilir.çok iyi bir yere yaptırıp belli bir süre sonra bir söktürüp yeniletmelisiniz. filmi keserken arabanın boyasını kesen,çıkartırken verniği kaldıran,çıktıktan sonra boyada renk farklılıkları bi taraf soluk bir taraf canlı bunlar arkadaşlerımın başına gelenler.

Geri