Taş izleri

S.a arkadaslar forumda bu konu ile ilgili yazılanları okudum benim aracta bi kaç tane taş izi vardi önemsemiyordum çok ufak olduğu için rötuş yapıp geciyordum binadan dusen cam parçaları kaputun bi kaç yerinde boyayı kaldırdı biraz daha büyük olunca canımı sıkmaya başladı resimleri de paylaştim en uygun ne yapabiliriz yada bunu en iyi kime yaptirabiliriz bu işin ustasi falan var mı kendim biraz rötuş yaptım güzel olmadı mümkün olduğunca en iyi olabilecek işlemi yaptırmak istiyorum

daec3e51ab48f16bd22330fcbd6126e8.jpg

be2297ca6840a2b11cde8e5a4c999bf8.jpg

General Mobile 4G Dual cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
ben autoking e mini onarıma götürdüğümde oradaki usta "bunlara çelik macun(veya benzeri birşey dedi hatırlamıyorum) yapalım bi ara geldiğinde ben hallederim" demişti. ona benzer birşey yapıyorlar. bi ustaya sor derim

ben autoking e mini onarıma götürdüğümde oradaki usta "bunlara çelik macun(veya benzeri birşey dedi hatırlamıyorum) yapalım bi ara geldiğinde ben hallederim" demişti. ona benzer birşey yapıyorlar. bi ustaya sor derim
Hocam hangi autoking yaptırdın mi sen

Aracınız
Bu kamyoncu kardeşlerin fırlattığı taşlara napcaz ya lazerli bi savunma sistemi mi kursam taşları havada imha eden :)) Ya sisim kırıldı, tamponda iki derin çizik artı ön fardada derin bir taş izi az daha kırılıyormuş

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sketen

0
Aracınız
Bende de vardı 50 ye yakın rötüş yaptım, hatta 1 tanesi kaputun ucunda taş ne varsa götürmüş paslanmıştı orası. Sizde eliniz yatkınsa rötüş yapabilirsiniz.

Aracınız
Hocam hangi autoking yaptırdın mi sen

osmaniye auto king'de tansu bey -servis sorumlusu- çok ilgileniyor. ustalar da ilgili. hiç bir ek ücret vs almadan halledeceklerini söylediler. bir araca da önümde uyguladılar. büyük bir taş izi var kaputun sol tarafında ona yaptırmayı düşünüyorum, neticeye göre tüm taş izlerine yaptıracağım.

osmaniye auto king'de tansu bey -servis sorumlusu- çok ilgileniyor. ustalar da ilgili. hiç bir ek ücret vs almadan halledeceklerini söylediler. bir araca da önümde uyguladılar. büyük bir taş izi var kaputun sol tarafında ona yaptırmayı düşünüyorum, neticeye göre tüm taş izlerine yaptıracağım.
Sonucunu bekliyoruz inşallah iyi olur

Bende de vardı 50 ye yakın rötüş yaptım, hatta 1 tanesi kaputun ucunda taş ne varsa götürmüş paslanmıştı orası. Sizde eliniz yatkınsa rötüş yapabilirsiniz.
Geçen yıl aracın boyasından almıştım sanayiden rötuş yaptım güzel durmadı birde kuruyunca rengi soluk duruyo boyanın zamanı gecer mi rengi bozulmuş olabilir mi

Bu arac boyasini nerden edinebiliriz acaba saglikli bir sekilde. Servis 1 yeri yapti geri kalkti ayrica estetikte yapamiyorlar. Servis satar mi acaba az boya

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri