Taşıt Kredisi Hakkında Sorularım Var

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar hayırlı geceler sıfır araç için verilen 0.49 faizli krediler yeni hondalar için geçerli mi , internet sitesinde haberlerde geçerli olduğunu söylüyorlar ancak ziraat bankasından bir yetkili ile konuştuğumda sadece Toyota için geçerli dedi bilgisi olan var ise yazar ise sevinirim ona göre yarın bayiye gidicem sormak için.
28 Mayısta aldım ben aracımı. 0.49 arkadaşın dediği gibi ya 12 yada 18 ay olması lazım. 0.69 içinde benzer durumlar, ziraat ve halkbankası normal taşıt kredisini o zaman 0,94 ten verebiliriz demişti yine en iyi teklifi Honda verdi 0,89 dan Garanti bankasıyla anlaşmalı 111.000 48 ay olarak çektim.

Aracınız
Civic FC5 2020
28 Mayısta aldım ben aracımı. 0.49 arkadaşın dediği gibi ya 12 yada 18 ay olması lazım. 0.69 içinde benzer durumlar, ziraat ve halkbankası normal taşıt kredisini o zaman 0,94 ten verebiliriz demişti yine en iyi teklifi Honda verdi 0,89 dan Garanti bankasıyla anlaşmalı 111.000 48 ay olarak çektim.
Anladım bakalım bir soruşturalım ne cikcak teşekkür ederim herkese

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar araştırmayı derinleştirce son durum şu ;

1.5L Elegance Güvenlik PaketiOtomatik | 1498 cc | Benzin fiyat 202.500tl
Kayseri Honda bayisi, en erken Temmuzda telefon ile sık sık yoklamamız sonrası ağustos ayında 30bin tl kaporayı alıp Eylül 2. hafta da teslim diyor (Bu en iyi ihtimal)
Halkbank, Honda için 120.000 kredi için faiz oranı 0,64 , 15 ay vade
ya da diğer seçenek;
Halkbank, Honda için 2716 tl taksit 29 ay vade 0,64 faiz 70bin tl kredi şeklinde veriyor,

Bankalar markaya göre farklılık oluşturuyorlarmış. Velhasıl 60 ay 0,49 faiz seçeneği sadece reklamlarda var :/

Vakıfbanka da sordumda cevap bekliyorum, sanmıyorum 0,49 faiz oranı ile 60 ay vadede 120bin vereceklerini.
Vakıfbank cevap;
0.49 sadece hyundai de 24 ay vade icin anlasmalı bayide var.
Aracın kasko degeri 200bin ise en fazla 36 vade ve 0,89 faiz
Aracın kasko degeri ya da fatura degeri 120 bin tl altında olursa 0,49 oran ile 60 ay vade yapılabiliyor

gunesec

Özel Üye
Hocam bunları gördüm dün gece ama benim ihtiyacim olan rakamı bugün bankada konusucam bakalim.

Hocam şu an efe honda dayım. Eylülden önce araç yokmuş, en erken eylülde gelecek dediler. Sadece Vakıfbank ile anlaşmaları varmış. Acayip bir yoğunluk var, doğru dürüst muhatap olacak insan da yok

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam şu an efe honda dayım. Eylülden önce araç yokmuş, en erken eylülde gelecek dediler. Sadece Vakıfbank ile anlaşmaları varmış. Acayip bir yoğunluk var, doğru dürüst muhatap olacak insan da yok
Teşekkür ederim ilk olarak ama dünde başka bir arkadaş gittiklerinde halk bankta var demislerdi. Ben en iyisi yarın sabahtan gidip yogunlasmadan şansımı bir deneyim çok sağolun

Aracınız
Civic FC5 2020
Birde ayrıca bu kredi indirimlerinin Haziran sonunda biteceği konuşuluyor, eğer araç Eylül'de gelecekse hiç uğraşmaya gerek yok yani , bunun bir çözümü yok sanirim.

gunesec

Özel Üye
Birde ayrıca bu kredi indirimlerinin Haziran sonunda biteceği konuşuluyor, eğer araç Eylül'de gelecekse hiç uğraşmaya gerek yok yani , bunun bir çözümü yok sanirim.

Ben de anlamadım ki, ama bitmez gibi sanki. Satışlar artmış, kredi kullanan çok vatandaş var. Bunlardan hep vergi geliri elde ediliyor. Bitireceklerini sanmam. Ben Onur diye biriyle konuştum, o Vakıfbank dedi. Başka banka söylemedi, bir de Bora honda ya sormak lazım.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben de anlamadım ki, ama bitmez gibi sanki. Satışlar artmış, kredi kullanan çok vatandaş var. Bunlardan hep vergi geliri elde ediliyor. Bitireceklerini sanmam. Ben Onur diye biriyle konuştum, o Vakıfbank dedi. Başka banka söylemedi, bir de Bora honda ya sormak lazım.
Çok teşekkür ederim cidden ben halkbankası da tanıdığım ile görüştüğümde bana hondanin da olduğunu söyledi ama showroomdan showrooma degisiyormu anlamadım artık neyse kısmetse yarın ikisinide gitmeyi planlıyorum kafamdaki bütün soruları iyice sorayim

Geri