Civic FC5 RS (Tecrübe) Civic RS'imi Vavacars'a sattım...

Aracınız
Zaten az ve öz mesajlarımdan ve satılık ilanımdan anlarsınız, reklam olsun diye yazmıyorum. Yurtdışına taşınacağım için aylardır etrafa haber saldığım 2018 mıdel RS'imi dün sattım. Bu süreçte insanlara hep "araca hala ihtiyacım olduğundan vava'da ne yazıyorsa 5k üstü, ihtiyacım bitince vava ne veriyorsa o fiyattan vereceğim" dedim ve vava 265 teklif gösterirken "230 versem olur mu?" diyen bir ölücü dışında kimse istemedi aracımı...

Araç bilgisi 2018 model 41.500kmde kazasız civic rs, kırmızı... Kaputta bir ceviz izi, yine kaputta bir anahtar izi, kapılarda kapı vuranların izleri...

Neyse, gel zaman git zaman, gitme vakti geldi... Dün için vavadan webde 272,650tl'lik teklifle saat 12:45de vavacars eksperine gittim... Gayet güzel misafir ettiler, sohbet muhabbet, bir 40 dakika kadar sonra dediler ki "gerçek teklifiniz hazır"... Önüme 270.000tl yazan ekranı çevirdiler :) ben 265e filan düşerler diyordum kafamda :) teklifi kabul ettim, önce noter işlemi, 1-2 saat içinde de para hesabınızda olacak dediler... kurumsallıklarına güvenip, bir iki imza atıp notere gittik... Noterde sistem kilitlenmiş, bir 10dk orada oyalanıp satış işlemini yaptık... geri döndüğümüzde bir arkadaşı aradım gelip beni alsın diye :) o sırada saat 14:55 oldu ve param hesabıma geçti...
Toplam süre 2 saat 10dk... Kimse ne "bunların şurası göçüyormuş" dedi, ne "çok yakmıyomu bu" dedi... Sıfır boş muhabbet... Sarı sitedeki fiyatlardan gaza gelip saçmalamaya gerek duymayanlar için hakkaten adamlar ilaç gibi iş kurmuş :)
Öyle bir memnuniyet hali yani... Tavsiye ederim...

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Zaten az ve öz mesajlarımdan ve satılık ilanımdan anlarsınız, reklam olsun diye yazmıyorum. Yurtdışına taşınacağım için aylardır etrafa haber saldığım 2018 mıdel RS'imi dün sattım. Bu süreçte insanlara hep "araca hala ihtiyacım olduğundan vava'da ne yazıyorsa 5k üstü, ihtiyacım bitince vava ne veriyorsa o fiyattan vereceğim" dedim ve vava 265 teklif gösterirken "230 versem olur mu?" diyen bir ölücü dışında kimse istemedi aracımı...

Araç bilgisi 2018 model 41.500kmde kazasız civic rs, kırmızı... Kaputta bir ceviz izi, yine kaputta bir anahtar izi, kapılarda kapı vuranların izleri...

Neyse, gel zaman git zaman, gitme vakti geldi... Dün için vavadan webde 272,650tl'lik teklifle saat 12:45de vavacars eksperine gittim... Gayet güzel misafir ettiler, sohbet muhabbet, bir 40 dakika kadar sonra dediler ki "gerçek teklifiniz hazır"... Önüme 270.000tl yazan ekranı çevirdiler :) ben 265e filan düşerler diyordum kafamda :) teklifi kabul ettim, önce noter işlemi, 1-2 saat içinde de para hesabınızda olacak dediler... kurumsallıklarına güvenip, bir iki imza atıp notere gittik... Noterde sistem kilitlenmiş, bir 10dk orada oyalanıp satış işlemini yaptık... geri döndüğümüzde bir arkadaşı aradım gelip beni alsın diye :) o sırada saat 14:55 oldu ve param hesabıma geçti...
Toplam süre 2 saat 10dk... Kimse ne "bunların şurası göçüyormuş" dedi, ne "çok yakmıyomu bu" dedi... Sıfır boş muhabbet... Sarı sitedeki fiyatlardan gaza gelip saçmalamaya gerek duymayanlar için hakkaten adamlar ilaç gibi iş kurmuş :)
Öyle bir memnuniyet hali yani... Tavsiye ederim...

Hayırlı olsun hocam. Hem satışınız hem taşınmanız. Sorunsuz ve pratik bir satış olmuş sizin için. Tam da ihtiyacınızı karşılamış. Her hangi bir galeriden de fiyat istemiş miydiniz acaba? Arada ne kadar fark oluyor merak ettim.

Bir de, yolculuk nereye olacak? :)

Aracınız
Galeri vs tayfasına sormadım, sevmiyorum insanlarla uğraşmayı pek... Yolculuk Portekiz'e... DV yerine direkt iş aramak yada kanada gibi puan sistemli yerle başvurmakdaha sağlıklı. Sonuçta şanstan çok tecrübe ve bilgi öne çıkıyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun. Siz dedikten sonra yazdım vavacarsa. verdikleri fiyat iyi. Kimseyle uğraşmaya gerek yok. Sanırım bende satarken bu şekilde yapacağım.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bende bugün vavacars internet sitesi üzerinden teklif aldım. 2019 Eco Elegance 16.500 km hatasız aracıma 269.400 TL verdi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hem satışınız hem yeni yaşamınız hayırlı olsun.
Bir şeyi merak ettim.Siz notere gidip satışı yaptığınızda henüz para yatmamıştı.Sonrasında adamlar parayı göndermese nasıl bir sözleşme var elinizde yasal başvurular için?Bununla ilgili nasıl bir garanti veriyor firma, bilgi verebilir misiniz?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Vavacars anladığım kadarıyla galericiliği profesyonel ve daha kurumsal kimlik üzerinden yapıyor.
Anlatımınıza göre bu açıdan ölücü galericilere göre daha avantajlı bir seçenek gibi duruyor, ama her araç için bu prosedürler uygulanırmı biraz daha kullanıcı geri dönüşü almak gerekli.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun, aracınızda çok gözüm kalmıştı :) fiyat olarak verebileceğimin üstünde olduğundan alamamıştım. Çok isabetli bir iş yapmışsınız, hayırlı olsun. Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkürler. Iyi yolculuklar ve mutluluklar diliyorum.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı olsun hocam, en iyisini yapmışsınız. bende aracımı bu hafta içi sattım... Ölücülerin mesajlarına cevap vermektense, kurumsal bir firmaya sorunsuz bir şekilde satmak çok daha mantıklı olmuş.

Geri