Civic FC5 RS (Tecrübe) Civic RS'imi Vavacars'a sattım...

Aracınız
Hem satışınız hem yeni yaşamınız hayırlı olsun.
Bir şeyi merak ettim.Siz notere gidip satışı yaptığınızda henüz para yatmamıştı.Sonrasında adamlar parayı göndermese nasıl bir sözleşme var elinizde yasal başvurular için?Bununla ilgili nasıl bir garanti veriyor firma, bilgi verebilir misiniz?
Açıkçası kurumsallıklarına güvenerek sadece bir gider faturası imzalaştık ve notere gittik. Noterden 1 saat sonra da para geldi. Herhangi bir garanti sunmadılar diyebilirim :)

Aracınız
Vavacars anladığım kadarıyla galericiliği profesyonel ve daha kurumsal kimlik üzerinden yapıyor.
Anlatımınıza göre bu açıdan ölücü galericilere göre daha avantajlı bir seçenek gibi duruyor, ama her araç için bu prosedürler uygulanırmı biraz daha kullanıcı geri dönüşü almak gerekli.
Aynen, benim araç temizdi gerçekten diye fiyat iyi geldi belki... Belki de insanlar kulaktan kulağa reklam yapsın diye böyledir... Her şekilde işim görüldü :) bakalım yeni hayatta nasıl bir araba bekliyor bizi...

Bu arada plakayı ddğiştirmediler, 01aah355 plakalı araç vavaya kaçtan düşecek merak ediyorum :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Zaten az ve öz mesajlarımdan ve satılık ilanımdan anlarsınız, reklam olsun diye yazmıyorum. Yurtdışına taşınacağım için aylardır etrafa haber saldığım 2018 mıdel RS'imi dün sattım. Bu süreçte insanlara hep "araca hala ihtiyacım olduğundan vava'da ne yazıyorsa 5k üstü, ihtiyacım bitince vava ne veriyorsa o fiyattan vereceğim" dedim ve vava 265 teklif gösterirken "230 versem olur mu?" diyen bir ölücü dışında kimse istemedi aracımı...

Araç bilgisi 2018 model 41.500kmde kazasız civic rs, kırmızı... Kaputta bir ceviz izi, yine kaputta bir anahtar izi, kapılarda kapı vuranların izleri...

Neyse, gel zaman git zaman, gitme vakti geldi... Dün için vavadan webde 272,650tl'lik teklifle saat 12:45de vavacars eksperine gittim... Gayet güzel misafir ettiler, sohbet muhabbet, bir 40 dakika kadar sonra dediler ki "gerçek teklifiniz hazır"... Önüme 270.000tl yazan ekranı çevirdiler :) ben 265e filan düşerler diyordum kafamda :) teklifi kabul ettim, önce noter işlemi, 1-2 saat içinde de para hesabınızda olacak dediler... kurumsallıklarına güvenip, bir iki imza atıp notere gittik... Noterde sistem kilitlenmiş, bir 10dk orada oyalanıp satış işlemini yaptık... geri döndüğümüzde bir arkadaşı aradım gelip beni alsın diye :) o sırada saat 14:55 oldu ve param hesabıma geçti...
Toplam süre 2 saat 10dk... Kimse ne "bunların şurası göçüyormuş" dedi, ne "çok yakmıyomu bu" dedi... Sıfır boş muhabbet... Sarı sitedeki fiyatlardan gaza gelip saçmalamaya gerek duymayanlar için hakkaten adamlar ilaç gibi iş kurmuş :)
Öyle bir memnuniyet hali yani... Tavsiye ederim...
2. el araç satacaklar için güzel bir bilgilendirme olmuş.

sizin adınıza hayırlısı olsun.

Geri