Tesisat yandı..

1 ay önce 2014 Civic executive aracıma ayak altı ambiyans yaptırdım. Yapan elektrikçi direkt tesisattan bağlayıp araya sigorta filan koymamış. Bu akşam da aracımın fotoğraflarda göründüğü gibi dumanlar sardı arkasından yanmaya başladı. Kısa zamanda büyüdü çok şükür ki esnaflar su filan getirdi alevler büyümeden söndürdük. Ayaklar eller filan da hasar gördü yandı biraz . Çok şükür atlattık büyümeden . IMG_6643.JPG1DA37D7F-98AC-4E54-86C9-CDA97BCDE6F1.jpgIMG_6647.JPGIMG_6648.JPGIMG_6653.JPGIMG_6655.JPG
Elektrikçi usta geldi temizledi baktı.. beyin soketine ihtiyacımız olacak dedi. Bu beyin soketini nereden bulabilirim arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var .
Üzerinde seri numarası tam okunmuyor yandığından dolayı. Hava yastığı kabloları filan da yandı. Tek tek lehim olacakmış.
Allah büyük kazalardan korusun cana geleceğime mala gelsin.. resimde ki beyin soketine ve panzulot diye tabir ettiğimiz ayak basamağı bölümüne ihtiyacım olacak . Teşekkür ederim şimdiden
IMG_6642.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
1 ay önce 2014 Civic executive aracıma ayak altı ambiyans yaptırdım. Yapan elektrikçi direkt tesisattan bağlayıp araya sigorta filan koymamış. Bu akşam da aracımın fotoğraflarda göründüğü gibi dumanlar sardı arkasından yanmaya başladı. Kısa zamanda büyüdü çok şükür ki esnaflar su filan getirdi alevler büyümeden söndürdük. Ayaklar eller filan da hasar gördü yandı biraz . Çok şükür atlattık büyümeden . Ekli dosyayı görüntüle 249297Ekli dosyayı görüntüle 249298Ekli dosyayı görüntüle 249299Ekli dosyayı görüntüle 249300Ekli dosyayı görüntüle 249301Ekli dosyayı görüntüle 249302
Elektrikçi usta geldi temizledi baktı.. beyin soketine ihtiyacımız olacak dedi. Bu beyin soketini nereden bulabilirim arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var .
Üzerinde seri numarası tam okunmuyor yandığından dolayı. Hava yastığı kabloları filan da yandı. Tek tek lehim olacakmış.
Allah büyük kazalardan korusun cana geleceğime mala gelsin.. resimde ki beyin soketine ve panzulot diye tabir ettiğimiz ayak basamağı bölümüne ihtiyacım olacak . Teşekkür ederim şimdiden
Ekli dosyayı görüntüle 249296

Arkadaşım çok geçmiş olsun resimlerine bakarken moralim bozuldu Çok geçmiş olsun

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
geçmiş olsun.resimleri görünce kötü oluyor insan.tekrardan geçmiş olsun.

anemon

0
Hocam geçmiş olsun. Allahtan anında farkedilmişte bu kadarla atlatılmış. Diğer türlüsünü düşünmek bile istemeyiz

Allah razı olsun arkadaşlar . Gerçekten yangın olayı çok farklı öyle iki aracın kaza yapması veya sürtme olaylarına benzemiyorum. 10 saniyede çok başka şeyler oldu. Rabbim korudu çok şükür . Allah kimseye yaşatmasın ..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Allah korumuş çok geçmiş olsun

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Allah razı olsun dostlarım. Nazar,göz olayı çok üzdü beni o yüzden yaptırdıktan sonra aracımı üzülerek satacağım.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Büyümeden ucuz anlatılmış.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri