Civic FC5 RS this version of honda app center is not supported please install latest version

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 model civic radyo çalışmıyor aşağıdaki uyarı çıkıyor bilgisi olan var ise yardımcı olurmusunuz

Teşekkürler

“this version of honda app center is not supported please install latest version”

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Konuyu bilmiyorum ama verdiği uyarıya göre bir yazılım güncellemesi veya program yüklenmiş. Sistem desteklemediği için önceki yazılıma dönmenizi istiyor

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Honda uygulama merkezinin bu sürümü desteklenmiyor, lütfen en son sürümü yükleyin.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam multimedia dan honda app center'a girin ve onu güncelleyin. Cihazın wifi özelliğini açın telefonunuzdan internet paylaşımını açıp öyle güncelleyin. Anladığım kadarıyla siz normal radyo değil 'aha' yazan internet radyosuna girmişsiniz. Uygulamayı güncellerseniz sorununuz çözülecektir. İyi akşamlar.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2019 model civic radyo çalışmıyor aşağıdaki uyarı çıkıyor bilgisi olan var ise yardımcı olurmusunuz

Teşekkürler

“this version of honda app center is not supported please install latest version”

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
@Okaragun sanırım uygulama merkezi sekmesi içinden "aha" uygulamasına tıkladınız. Ben bu uygulamaya tıklayınca sizde çıkan uyarıyı alıyorum. Ancak bu uygulama ile işim olmadığı için diğer tüm özellikleri sorunsuz kullanıyorum. Bu uyarıyı aldıktan sonra back tuşuna basın ardından home tuşuna ve daha sonra kaynak tuşuna tıklayın ve fm seçeneğini seçin. Bu şekilde radyo çalışacaktır. "aha" uygulamasına bir daha tıklamadığınız sürece o uyarıyı hiç bir zaman almazsınız.

Geri