Torpido Hafif Çizik Deforme

anladım hocam o zaman sana tavsiyem boyasını araştır etrafını güzel maskeleme yapıp lokal boya at en azından çok çok dikkatli bakınca anlaşılır.Deri boyayan döşemecilere sorabilirsin boyasını aslında onlarda çok kaliteli boyalar var
Soft kaplama diye ankarada bu işi yapan 400 tl fiyat verdi ufacıcık yer için o kadar para çok fazla olduğu için kendim bi çözüm bulmaya çalışıyorum hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.anladım hocam o zaman sana tavsiyem boyasını araştır etrafını güzel maskeleme yapıp lokal boya at en azından çok çok dikkatli bakınca anlaşılır.Deri boyayan döşemecilere sorabilirsin boyasını aslında onlarda çok kaliteli boyalar var.

anladım hocam o zaman sana tavsiyem boyasını araştır etrafını güzel maskeleme yapıp lokal boya at en azından çok çok dikkatli bakınca anlaşılır.Deri boyayan döşemecilere sorabilirsin boyasını aslında onlarda çok kaliteli boyalar var

Aynen artık bi şekilde hocam canımı sıkıyor gördükce

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı şekilde benim torpidoda da bir adet küçük beyazlık oluşmuş gözüme takılıp duruyor. Çözüm bulan veya farklı önerisi olan var mı, küçük nokta kadar oje filan damlatsak nasıl olur? Hangi renk uyar ki oraya?

Geri