Trafik kazası

Aracınız
Arkadan çarpan suçludur ben kaskodan hixlı bir şeklde yapılmasını istyrm. Sigorta şirketi %1 bile verse kaskonuz boxulur diyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benzer bir durumda ben yaşadım , arkadan çarptı , ben kaskodan yaptırdım, kasko karşı tarafın sigortasına rücu yaptı. Benim kaskom bozulmadı , hasarsızlık indirimi devam etti. Servis 4 günde arabayı teslim etti, ikame aracı kendi aracımı servise verdiğim gün teslim aldım.

Aracınız
Benzer bir durumda ben yaşadım , arkadan çarptı , ben kaskodan yaptırdım, kasko karşı tarafın sigortasına rücu yaptı. Benim kaskom bozulmadı , hasarsızlık indirimi devam etti. Servis 4 günde arabayı teslim etti, ikame aracı kendi aracımı servise verdiğim gün teslim aldım.

Bende sizin gibi dusunuyorum. Kasko sirketini aradim hatanin sizde cikmamasi lazim dedi. Sizde nasil olmustu. Yuzde 1 bile ciksa kaskonuz boxulur dedi.
Surec nasl oluyr deger dusuklugu aldiniz mi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ismail4242 Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.

Aracınız
Civic EK
Merhaba arkadaşlar bugün istanbul e-5 de trafiğin durduğu yerde aracin biri durqmayıp gelip arkadan araca çarptı.
İlk defa kaza yapıyrum. Ne yapmam lazım arwcımın sigorta ve kaskosu mevcut. Kasko Generwli özel servisdir. Süreç nasıl olacak hata karşı tarwftq ama bana da hata çıkar mı arkadan çarptı.
Arka twmpon stop şambaları bağaj kapağı değişir diye düşünüyrm. Deger kaybı için ne yapmam lazım
Tecrübeli arkadaşlar yardmcı olursa sevinirim.

Gecmiş olsun öncelikle ben kendim kaportacıyım özel servisteyim yetkili servise götürmenizi tavsiye etmem tramer kaydı yuksek cıkar ve arkada ne varsa civatasına segmanına kadar 0 yazarlar arabanıza yazık olur arac yapıldıktan sonrada deger kaybı talep edin tekrardan gecmis olsun sormak istedigniz birşey olursa yardımcı olurum

Gecmiş olsun öncelikle ben kendim kaportacıyım özel servisteyim yetkili servise götürmenizi tavsiye etmem tramer kaydı yuksek cıkar ve arkada ne varsa civatasına segmanına kadar 0 yazarlar arabanıza yazık olur arac yapıldıktan sonrada deger kaybı talep edin tekrardan gecmis olsun sormak istedigniz birşey olursa yardımcı olurum

Hocam merhabalar, demin bir kaza yaşadım. 8 de.8 karşı taraf kusurlu. Fakat adamlar çarptığım motoru ortadan kaybettiler. O anın panigiyle farkedemedik. Fakat olay MOBESE nin tam altında gerçekleşti. Gelen memur arkadaşlar adli sürecin çok uzun olacağını falan söylediler. Sözün özü aracı kendim yaptircam. Fotoları atıyorum şimdi. Sizce kasko ya başvurmalı mıyım? Kaput yukarı 2 cm kaymış. Izgara ve tampon tam ortadan kırıldı. Öneriniz nedir hocam? IMG_20190713_001633.jpegIMG_20190713_001624.jpeg

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geçmiş olsun hocam yakın zamanda motosiklet arkadan çarpmıştı bana %100 kusurlu çıktı. Normalde onun sigortasından yapılması lazım fakat sigortası da yokmuş o yüzden ben kendi kaskomdan yaptırdım kasko şirketi o kişiden rücu edecek miktarı benim kaskom bozulmadı fakat hasar kaydı işlemiş oldu. Tutar yetkili serviste daha fazla çıkar.

S

Silinen üye 20336

Guest
Hocam merhabalar, demin bir kaza yaşadım. 8 de.8 karşı taraf kusurlu. Fakat adamlar çarptığım motoru ortadan kaybettiler. O anın panigiyle farkedemedik. Fakat olay MOBESE nin tam altında gerçekleşti. Gelen memur arkadaşlar adli sürecin çok uzun olacağını falan söylediler. Sözün özü aracı kendim yaptircam. Fotoları atıyorum şimdi. Sizce kasko ya başvurmalı mıyım? Kaput yukarı 2 cm kaymış. Izgara ve tampon tam ortadan kırıldı. Öneriniz nedir hocam? Ekli dosyayı görüntüle 253427Ekli dosyayı görüntüle 253428

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun... ?

Karşı taraf 8 de 8 hatalı olduğunu kabul ediyor mu?
Kaza tutanağı düzenlediniz mi karşı tarafla birlikte?
Motorun plakasını alabildiniz mi?

Hasar büyük görünmüyor. Kaput değişmeden onarılabilecek durumda mı?

Geri