Tüketim yarışması

Aracınız
Civic FD6 2010
ya abiler kardeşler ben bişey sorucam fd6 aracımla uzun yola daha hiç çıkmadım şehir için çok kasıyorum minimum 7.6 ları görüyorum ama genelde trafikte kalmam açık yılda cruzu kontrolde kullanırım. bayrak yaklaştı uzun yola çıkıcam yaklaşık 950 km civarı bir yol istanbul giresun arası gidicem kaç km hız ile hem ekonomi hemde biraz hız kazanırım. uzun yol olduğu için çabuk sıkılıyor insan siz bu uzun yol değerlerini kaç km hız ile yakaladınız. arabam manüel fd6

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

110km ideal. Yolun çok uzun. Bitmez o yol ekonomi yapacam derken. Ben gidemiyorum o 90 falan. 121 sabitlerim genelde.

Subap ayarı bozuksa yaptır. Onun faydası oluyormuş. Arabayı birakmak gerekiyor sadece. Hala bırakmadım. Hala yaptiramadim.

teşekkür ederim sübab ayarını yaptırdım baya bir etkisini gördüm zaten
110km ideal. Yolun çok uzun. Bitmez o yol ekonomi yapacam derken. Ben gidemiyorum o 90 falan. 121 sabitlerim genelde.

Subap ayarı bozuksa yaptır. Onun faydası oluyormuş. Arabayı birakmak gerekiyor sadece. Hala bırakmadım. Hala yaptiramadim.

Oran olarak ne kadar oynadı hatırlıyor musun?
Ya da ayardan önce neydi sonra ne oldu?
ayar öncesi 14.4 ile 15 arası olan yakıt tüketimim sübab ayarı + hava filtresi + lpg ayarı bide arabayı o zaman ilk almıştım gazı ayarlaamıyordum onunda etkisi ile şuan sübab ayarı sonrası 2200 km yol ortalama tüketimi 8.5 son 750 km ortalaması 7.6

Aracınız
ayar öncesi 14.4 ile 15 arası olan yakıt tüketimim sübab ayarı + hava filtresi + lpg ayarı bide arabayı o zaman ilk almıştım gazı ayarlaamıyordum onunda etkisi ile şuan sübab ayarı sonrası 2200 km yol ortalama tüketimi 8.5 son 750 km ortalaması 7.6

Beleş gezmişsin ?

Aracınız

Bu subap ayarı için sanayide de , y. Serviste de 200₺ istiyorlar . Fiyatlar böyle midir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri