Tünelden geçerken multimedya sisteminin kitlenmesi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Servise gittiğimde konuyu dile getireceğim .

Haklısınız. Yazılım güncellemesi ile çözülebilir bir olay bu. Fakat sizden ve kendimden başka bu durumdan şikayetçi hiç kimseye rastlamadım. 2 gündür araştırıyorum, hiç bu durumdan şikayet eden yok. Dolayısıyla sesimizin duyulması biraz zor. Ben yine de Honda Türkiye'ye mail attım. :)

muhtemelen bu sorunu tünelden geçen çoğu kişi yaşıyordur ama önemsenmiyor olabilir.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
muhtemelen bu sorunu tünelden geçen çoğu kişi yaşıyordur ama önemsenmiyor olabilir.

Valla hocam her gün en az 2 kez geçince rahatsız ediyor insanı. Anında kapatıp açabilsen ne ala. Kapatıp açması da uzun sürüyor. Bazen açılınca takılma kaldığı yerden devam ediyor. Kısacası bu olay manyak ediyor aleti. Standart bir davranışı da yok.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Gunaydin arkadaslar bende fk 7 kullanicisiyim ayni sorun bende de oluyor ozelliklede sariyer tunelden gecerken sali gunu çiftkurtlarda honda turkiyeden gelecek olan yetkililerle bir toplantiya cagirdilar bu konuyu orda dile getirecegim bir cozum olursa size de bilgi veririm.

Sent from my SM-N950F using CivicTR Forum mobile app

Ben bugün itibariyle ayarlardaki tüm olasılıkları denedim. Aracı aldığım günden beri her gün en az 2 kez geçtim ve sürekli ayarları değiştirdim. Fakat kilitlenme sorununa çözüm bulamadım. Umuyorum ki bugün sizi dikkate alırlar ve sorunu çözmek için bir çalışma başlatırlar.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

Teşekkürler. Aslında 271'inci sayfaya göre TA'yı kapattığımızda anonsun devreye girmemesi gerekiyor. Ama zaten bence asıl problem radyo dinlerken devreye girmesi değil. Benim kaynağım Radyo değilken, kaynağım akıllı telefonumken bu anonsun devreye girebiliyor olması.
Belki TA'yı anons sırasında kapatmış olabilirim diye düşündüm şimdi tekrar okuyunca. Çünkü kılavuzda böyle yazarken, yazılanı uyguladığımızda farklı sonuç almamız saçma. Bu akşam eve dönerken tekrar deneyeceğim :)

Şimdi ta yı tekrar okuyunca, hangi modda olursak olalım sistem yanına başlıyor diye anladım.
Yani fm hafızasında rds destekli bir radyo kayıtlı ise ve de ayarlarda ta açıksa o sırada android autodan müzik bile dinlesek, yayın olduğunda otomatik olarak anonsu açıyor.
Kapatınca da yayın devam ediyorsa, yani ekranda ta kapalı olmasına rağmen hala yayın alıyorsanız gizli menüde kontrol menüsü var.
Orada ta yı sarı gösteriyorsa geçici olarak bozulmuş demektir.
Fabrika ayarı muhtemelen düzeltecektir

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Şimdi ta yı tekrar okuyunca, hangi modda olursak olalım sistem yanına başlıyor diye anladım.
Yani fm hafızasında rds destekli bir radyo kayıtlı ise ve de ayarlarda ta açıksa o sırada android autodan müzik bile dinlesek, yayın olduğunda otomatik olarak anonsu açıyor.
Kapatınca da yayın devam ediyorsa, yani ekranda ta kapalı olmasına rağmen hala yayın alıyorsanız gizli menüde kontrol menüsü var.
Orada ta yı sarı gösteriyorsa geçici olarak bozulmuş demektir.
Fabrika ayarı muhtemelen düzeltecektir

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gizli menu kismini anlamadim hocam. Aciklar misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ben honda türkiye'ye durumu şikayet ettim. beni bayiden arayıp videosunu çekip yollar mısınız dediler. ben de hazırladım tünele girdim videoyu çekmeye hazırlandım ama hiç bir sıkıntı olmadı. tünele girerken anons çalıyor ama sonra radyoya dönüyor. tüneldeyken kanalları sıkıntısız değiştirebiliyorum. çıktıktan sonra da loop olmuyor :D . şaka gibi ama gerçekten kendisi düzeldi. ben de anlamadım durumu.

Geri