Tünelden geçerken multimedya sisteminin kitlenmesi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben spotify ile müzik dinlerken tünele girmeden ses gücü kapalı yaptım mı gitmiyor cihaz. Bağlantım bluetooth ile olduğundan mı acaba? @VaiN

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben spotify ile müzik dinlerken tünele girmeden ses gücü kapalı yaptım mı gitmiyor cihaz. Bağlantım bluetooth ile olduğundan mı acaba? @VaiN

Bilemedim hocam. Tam standart diyebileceğimiz bir durumu da yok aslında. Ben spotify'a yeni geçtim. Apple müzik dinlerken senin gibi yapıyordum sorun olmuyordu. Şimdi spotify kullanırken kabloyu çıkarmazsam ses gücünü kapatmak işe yaramıyor. Bağlantı şeklimizden ötürü olabilir bu farklılık. Bugün eve dönerken Bluetooth ile denerim unutmazsam.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben gecen hafta izmirden istanbula gidip geldim ayni problemi yasadim. Ve ilk yasadigimda noluyor falan derken bu konu aklima geldi. Bluetoothta da apple car playde de spotify dinlerken kilitlendi. Aydin otoyolundaki tunelde ve izmirdeki bayrakli tunellerinde boyle birseyle bic karsilasmadim sadece orada basima geldi. Cozum olsa keske

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selam
Bu akşam hacıosman dan sariyere giderken tünel 'de başıma geldi usb den müzik çalarken ekran bi anda uyarı hata ve varsa verdi tünel çıkışında ac kapa yapınca düzeldi radyo ayarları aldığımda ayarlı idi yani tf ta kapalı hatta bu yaz karadenize giderken tünellerde bu durum olmamıştı
Güncelleme vs varsa Iyi olur

Geri