Tünele Girince Multimedya Bozuluyor vs.

Arkadaslar bu olay cok sacma degilmi. Yuzlerce model arac var hepsinde multimedya takili ve boyle bir problem sadece hondada var. Yetkili servisteki tanidigima durumu ilettim. Yapilacak birsey yok yapamiyoruz bir sey diyor. Honda turkiyeninde durumdan haberi var diyorlar. Bugüne kadar kullandigim diğer araçların hiçbirinde böyle birsey yasamadim. Honda disinda

Moderatörün son düzenlenenleri:

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Konu gerçekten can sıkıcı tünele girmeden müziği kapatın ben öyle yapıyorum yeniden başlatmak için hızlı davranmak lazım anında basman lazım o bile sinir ediyor insanı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Günaydın,
Kağıthane -Taksim tünelinde benimde başıma geldi,geliyor... Ama tünelden çıkar çıkmaz usb çalmaya devam ediyor,donma vs. olmuyor. Zorunlu yayına geçince kapatmaya çalışmıyorum. Aracım 2020 Elegance. Acaba makyajlı kasalarda düzelttiler mi? Tekrar tünele girersem kapatmaya çalışacağım bakalım ne olacak,sonucu paylaşırım.

Honda turkiyeye yazdim. Beni aradilar. Simdi yetkilimiz sizinle gorusecek dediler. Bagladilar. Akrabama bagladilar. O zaten daha once yapilacak birsey olmadigini soylemisti. Yine ayni seyi soyledi. Yerlesik gps oldugu icin bu sekilde oluyormus.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Honda turkiyeye yazdim. Beni aradilar. Simdi yetkilimiz sizinle gorusecek dediler. Bagladilar. Akrabama bagladilar. O zaten daha once yapilacak birsey olmadigini soylemisti. Yine ayni seyi soyledi. Yerlesik gps oldugu icin bu sekilde oluyormus.
Maşallah baya etkili çözüm olmuş .

Geri