Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
DSC_0121_mishi.JPG

S

Silinen üye 20336

Guest
w0lkan hocam;
Pırıl pırıl olmuş. Aracın içi siyah/kırmızı renkleriyle çok güzel görünüyor. MaşaALLAH... ☺️??

Koltukların üzerindeki kırmızı dikişli süet ve deriden oluşan katman sadece koltuk ön yüzlerini kaplayan kılıf galiba...?

Nereden temin edilebilir? FC5’e uyumlu mudur acaba? Ayrıca paspaslarla takım mı?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
w0lkan hocam;
Pırıl pırıl olmuş. Aracın içi siyah/kırmızı renkleriyle çok güzel görünüyor. MaşaALLAH...

Koltukların üzerindeki kırmızı dikişli süet ve deriden oluşan katman sadece koltuk ön yüzlerini kaplayan kılıf galiba...?

Nereden temin edilebilir? FC5’e uyumlu mudur acaba? Ayrıca paspaslarla takım mı?

Hocam koltuklar orijinalden deri olunca özellikle yaz aylarında bel-sırt bölgesini terletiyor,hastalık sebebi.Kılıflar tamamen kapatıyor,koltuğa üstten giydiriyorum oturma alanına da yanlardan geçirip alttan kancaları takıyorum. Arka koltuk ta aynı şekilde.Fc5 e uyar mı bilmiyorum koltuk boyutları farklı olabilir.Paspasları sonradan aldım mugen halı paspas diye geçiyor,takım değiller ama uyumlu oldular. Komple kırmızı olanı mevcuttu.

06 HONDA 2234

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Son düzenleme:

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Maşallah. Tam bir genç arabası olmuş. Çoğu yerde tahrik edici kırmızılar var.
Bijonlarda bile Honda amblemi mevcut.
Bir tek otomatik olması işi bozuyor. :cool:

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Teşekkürler hocam. Manueli bende seviyorum ama İstanbul trafiğini düşününce sol bacak/otomatik kıyaslaması yapınca bacak kıymete bindi

06 HONDA 2234

Geri