Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Aracınız
Civic FD6 2010
Yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız, belasız, sorunsuz ve keyifle kullanmanızı dilerim.

Ne zaman aldınız bilmiyorum ancak alalı çok olmadıysa aracınızı tanıdıktan sonra karşılaştırmalar bölümünde konu açıp eski aracınızla mukayeseli şekilde tecrübelerinizi aktarırsanız memnun olurum.
Çok teşekkür ederim.
Henüz iki hafta oldu, her binişimde kullanışımda istemsizce FD6 ile kıyaslıyorum. Bu kıyaslamaları çok profosyonel olmasa da bir kullanıcı gözünden paylaşacağım yakın zamanda.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Son düzenleme:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sobelenmişiz IMG_20200213_193806_546.jpegIMG_20200213_193806_547.jpeg

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
> Sıkıntı yok hocam. Hondası olmayanı kovmuyoruz.
> Profil fotoğrafınız hala duruyor. Gönlünüz hala Fd6'da gibi.
> Biraz ortalığı karıştırdım bu hoşuma gitti. Ekli dosyayı görüntüle 257151

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Abi ne yalan söyleyeyim gönlüm hala Honda'da. Megane'ı da çok beğenerek, severek aldım. Güzel de bir ilişkimiz var şu an. Ama nasıl desem, Megane uzun süreli sakin bir evlilikse, Honda tam tek gecelik. Öyle bir heyecan, arzu, tutku.
Günün birinde yeniden kesişecek yollarımız Civic ile. Bu arada kolaj süper olmuş teşekkür ederim. :)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Abi ne yalan söyleyeyim gönlüm hala Honda'da. Megane'ı da çok beğenerek, severek aldım. Güzel de bir ilişkimiz var şu an. Ama nasıl desem, Megane uzun süreli sakin bir evlilikse, Honda tam tek gecelik. Öyle bir heyecan, arzu, tutku.
Günün birinde yeniden kesişecek yollarımız Civic ile. Bu arada kolaj süper olmuş teşekkür ederim. :)

Rica ederim. Megane evin uslu çocuğu ise Honda evin yaramaz çocuğu olurdu. Bizde tek değilde her zaman heyecan, tutku, arzu ve adrenalin ile sevgimiz devam ediyor. ;-)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri