Üyelerin Anlık Araç Fotoğrafları

Aracınız
Civic FC5 2020
Aksesuarları yazabilir misiniz? Pazartesi biz de arkadaşıma teslim için gideceğiz.Hayirli olsun,güzel günlerde kullanın inşallah.Baska bir arkadaşımız da 2018 elegance Eco aracını satabilir,alma niyetinde,siz sizin aracınızı kaça sattınız acaba, yıl km?

teşekkürler hocam

paspas, köpekbalığı anteni, amg piano black difüzör, bagaj spoiler.

kendi aracım, 2019 eco elegancedı, hatasız. 17,500 km deydi. 165 e sattım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba,

Tesekkur ederim bilgi icin

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet arkadaşlar sonunda @isgkaplan kardeşim ile, bugün araçlarımızı istanbul ayışığından teslim alıp ankaraya varmış bulunmaktayız. Çok şükür kazasız belasız gelebildik. Öncelikli olarak makyajlı eco elegance'da dikkatimi çeken farklar.

- önceki makyajsız eco elegance'sa göre sanki arabanın ses yalıtımı iyileştirilmiş gibi geldi. Yani aynı hızlarda giderken yeni makyajlının içeriye daha az ses aldığını söyleyebilirim. Belkide piskolojik bilmiyorum.
- yeni multimedya çok güzel olmuş. Ses açma tuşu fiziksel olması ve diğer menülerin tuşlarının olması çok rahatlattı kullanım açısından.
-apple car play çok güzel, ilk defa kullandım ve çok beğendim.
-hayalet ekran hep içimde kalan bir eksiklikti, önceden sadce exede olması ktü bi duyguydu :)
- LED farlardan sonra eski sarı halojen farlarda nasıl gitmişim o kadar yolu dedim. Hatta bazıları abartıyor düşüncesindeydim led farlar için ama gerçektende hakkıymış.

Şimdilik bu kadar ilk izlenimlerim. Herkese iyi forumlar dilerim :)

IMG_3802.jpgIMG_3798.jpg

Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Sigorta ve kaskolar ne tuttu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

yaş 32
2006 dan beri ehliyetim var.
sompo sigorta 737 TL ( 7.basamak)

kaskom da SOMPO , ancak şuan önceki 2019 eco elegance aracımdan devir oldu. 26 şubatta yeni poliçem kesilecek. Tahminim 2100-2300 arası çıkacaktır. 2019 olan aracım 2014 TL idi
hasarsızlık indirimi %30 1.basamak.

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet arkadaşlar sonunda @isgkaplan kardeşim ile, bugün araçlarımızı istanbul ayışığından teslim alıp ankaraya varmış bulunmaktayız. Çok şükür kazasız belasız gelebildik. Öncelikli olarak makyajlı eco elegance'da dikkatimi çeken farklar.

- önceki makyajsız eco elegance'sa göre sanki arabanın ses yalıtımı iyileştirilmiş gibi geldi. Yani aynı hızlarda giderken yeni makyajlının içeriye daha az ses aldığını söyleyebilirim. Belkide piskolojik bilmiyorum.
- yeni multimedya çok güzel olmuş. Ses açma tuşu fiziksel olması ve diğer menülerin tuşlarının olması çok rahatlattı kullanım açısından.
-apple car play çok güzel, ilk defa kullandım ve çok beğendim.
-hayalet ekran hep içimde kalan bir eksiklikti, önceden sadce exede olması ktü bi duyguydu :)
- LED farlardan sonra eski sarı halojen farlarda nasıl gitmişim o kadar yolu dedim. Hatta bazıları abartıyor düşüncesindeydim led farlar için ama gerçektende hakkıymış.

Şimdilik bu kadar ilk izlenimlerim. Herkese iyi forumlar dilerim :)

Ekli dosyayı görüntüle 257324Ekli dosyayı görüntüle 257325
Selam hayırlı olsun alt kapı nıkelajı orjınalınde varmıydı hocam acaba ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri