USB kablo bağlantısı

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar size komik gelecek ama aracıma usb kablosunu bağlayamıyorum. Kolçak altındakine bir kez takabildim ama HDMI nın altındaki usb soketine kabloyu bağlayamadım. Android auto bağlantısı için gerekli. Ne yapmalıyım?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar size komik gelecek ama aracıma usb kablosunu bağlayamıyorum. Kolçak altındakine bir kez takabildim ama HDMI nın altındaki usb soketine kabloyu bağlayamadım. Android auto bağlantısı için gerekli. Ne yapmalıyım?
Kabloyu değiştirmeyi deneyin. Bazı kabloların usb ucu büyük olabiliyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Akşam dersim bittikten sonra inat ettim çözdüm şu usb işini. Elimde birer tane; USB bellek , samsung kablo ve kendi Huawei Type C kablom. Kendi kablom olmuyor ama diğer ikisi oldu. Meğer Huawei usb kablosunun bağlantı iç ucunda sağlı sollu çok küçük bir çentik var. Zor da olsa taktım kabloyu öylece bıraktım. Tabi Android Autoyu da denemiş oldum.

Konuyu yine gündeme getirmiş olacağım ama dün 3 tane kablo denedik arkadaşlarla. 2 tanesi Type C ve farklı marka, diğeri ise iphone kablosuydu.
Type C olanları bir türlü takamadık, iphone kablosunda herhangi bir sorun olmuyor. USB portunu kıracaz korkusuyla daha da zorlamadık. Çözüm nedir?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben daha önce taktığım kabloyu uzun süre çıkarmamıştım. Telefonun kablosu olduğundan çıkarmak zorunda kaldım. Sonrasında dün A101'den 18 TLye type C kablosu aldım. Biraz uğraşarak da olsa takabildim. Daha da çıkarmayı düşünmüyorum. Biraz uğraştırıyor. Kolçak altındaki 1 A'lik usb çıkışına da zorlayarak takabildim aldığım kabloyu, deneyin yapabilirsiniz umarım...

Geri