Civic ES7 Uzun yolda yakıt değerleri

Herkese selamlar; İstanbul Nevşehir arası yaklaşık 200 tl LPG ile 780 km yol yaptım, araç civic 2001 es7. Genel olarak iyiydi, hız kurallarına uyup 120'den aşağı pek düşmedim. Araçta 2 kişiydik fakat Aksaray çıkışı yol çalışması olduğundan araca çok mıcır ve taş geldi. Yol çalışması çok aptalca yapmışlar ve yolu bölmemişler. Çoğu kişinin araç camları kırıldı benimki de dahil :( Giden olursa lütfen Kızılcahamam tarafından gitsin, kolay gelsin herkese...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
LPG ortalama 3 TL uzun yol 250 kuruş yaktı

100 kilometrede 8.3 litre tüketim mevcut.
1 litre ile 12 km. yol yapılmış.
Normal değer. Bana göre bu araçların 7,5 litreyi zorlaması lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese selamlar;İstanbul Nevşehir arası yaklaşık 200 tl LPG ile 780 km yol yaptım araç civic 2001 es7 genel olarak iyiydi hız kurallarına uyup 120 den aşağı pek düşmedim araç da 2 kişiydik fakat Aksaray çıkışı yol çalışması olduğundan araça çok mıcır ve taş geldi yol çalışması çok aptalca yapmışlar ve yolu bölmemişler çoğu kişinin araç camları kırıldı benim ki de dahil :( giden olursa lütfen Kızılcahamam tarafı gitsin kolay gelsin herkese

Litre olarak belli olmuyor. Diğer arkadaş gibi Lpg litre fiyatı aldıysanız. Sizinde 8 litre civarında olur.
Geçmiş olsun.
Verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederiz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 Dizel İ-Dtec aracım ile istanbul içi 5,2-5,8 gibi bir yakıt ortalamam var ancak uzun yolda 5,6 yapıyorum uzun yolda biraz hızlı gidiyorum galiba 130-160 arası (Niğde-İstanbul). Konya-Niğde arası 70-90 km hızlarda ortalama yakıtım 3,7 olmuştu ama çok can sıkıcı oluyor o hızlar da.

Geri