Vtec 2 aracım var otomatik düz yolda 160 geçmiyor ?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
[MENTION=15126]vaydmr07[/MENTION] hocam azıcık azıcık olayı biraz göreceli , size göre az bana göre çok olabiliyor. Bir video ile desteklerseniz yardım edecek arkadaş sayısı artabilir. Honda otomatikleri 200 e rahat çıkabilen araçlardır normalde.

iPhone cihazından gönderildi.

Hocam şimdi aracım otomatik düz yol da basıyorum son gaz 160 kadar normal geliyor oradan sonra hızlanma yavaşlıyor yani gıdım gıdım hızlanıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2003 model Honda vtec2 aracım da hızlanma sorunu ?

2003 model Honda vtec2 aracım da hızlanma sorunu ?

Aracım otomatik vites 140 150 ye kdr hızlanıyor sonra hızlanmıyor düz yol da deniyorum gösterge ibresi milim milim gidiyor bunun nedeni nedir yada normal mi ?

-Aracınızın bakımlarını ne zaman yaptırdınız ve kaç kilometrede ?

- Benzin ve lpg'de ayrı ayrı denediniz mi

-

myna

0
290 bin e kadar hiç motor sıfırlama yapılmasıysa böyle sorunlar olabilir sonuçta içerideki de metal ne kadar yağ vs kullansak bile aşınıyor ki Türkiye de yakıt kalitesi çok iyi değil bu yüzden motorlar zamanla zarar görüyor. Yinede Bi ustaya gösterin derim. Azıcık azıcık ilerlemesi de nasıl azıcık belli bi hıza kadar geldiği gibi ilerlemez bu normal bişey. Uzun ve düz bir yolda deneyin takılıp hızlanması durduğu yeri söyleyin daha yararlı olur ya da bi video.. Benim aracımda 175 - 180 den sonrası hızlanma yavaşlıyor ama sizin dediğiniz yavaşlama belkide normaldir yukarıda hocamın belirttiği gibi göreceli bişey bu yavaş ilerleme.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracım ile basıyorum 160 u geçmiyor geçse de azıcık azıcık ilerliyor sizce normal mi yoksa abes bir durum var mıdır ?

Benimkisi manuel 4. vites 6000 devirde 160 görüyor sonra 5 alıyorum ekonomik vites olması haliyle ivmelenme diğer viteslere göre daha yavaş kalıyor. Eğer aracınızın geçmiş bakımları ve sürücüleri düzgün kullanmış ise yüksek km. Den Dolayı güç kaybınız vardır. Sonuçta sıfır araç değil.
Başka videoda izlemiştim. 0-200 hıza 40 sn. Civarı çıkıyor. Stok araç manuel. Honda ustanız varsa bir tur atsanız kıyas yaparak fikir beyan edebilir. Ancak biz videodan yorum yapabiliriz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Yarın gidip ustaya göstercm aracım otomatik kimisi debrej balatası dşyor kimisi bujilere baktırın dşyor kafam iyice karıştı

Geri