Vtec 2 ilk kalkışta gelen cızzz sesi

Benjo

0
2004 otomatik aracımda ilk çalıştırmadan sonra kalkışta 1.5 2 sn arası arası sol ön taraftan gelen hırıltı şeklindeki sesin sebebi hakkında bilgilerinizi tecrübeli arkadaşlardan alabilirmiyim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2004 otomatik aracımda ilk çalıştırmadan sonra kalkışta 1.5 2 sn arası arası sol ön taraftan gelen hırıltı şeklindeki sesin sebebi hakkında bilgilerinizi tecrübeli arkadaşlardan alabilirmiyim

Lıkır lıkır su sesi gibi mi bu ses?

Benjo

0
Hafif hırıltı şeklinde su sesi gibi değil ilk çalıştırmadan sonra ilk hareket anında 5 mt mesafede yapıyor bir daha yapması için tekrar stop edip çalıştırmak gerek

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Şanzıman kaynaklı problem olabilir. D ye aldıktan sonra frenden ayağınızı 3sn sonra çekip bir test edin. Ses aynı mı?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
O sesi çok iyi biliyorum fakat nedenini bilmiyorum. Yalnız bildim bileli var o ses benim aracımda. Bir sorun olduğunu sanmıyorum. Soğukken ilk çalıştırmada geliyor sıcakken gelmiyor. Aracın ilk sahibiyim. İstemsiz sabah o sesi duyduğumda her şey normalmiş gibi geliyor bana, duymasam bir sıkıntı mı var acaba diye düşünürüm :D

Benjo

0
Şanzıman yağı değişimi servis tarafından yapılmış ses çalıştırma esnasında değil araba harekete geçtiği anda geliyor sizde aynımı

Benjo

0
D ye alıp bekledikten sonrada aynı sesi yapıyor anlık bi durum ilk hondam şanzımanla ilgili bi problem olduğunu sanmıyorum jazz grubunda aynı model jazz larda abs kontrol sistemi olduğunu yazmışlar alışmam lazım galiba

Benjo

0
Sol taraftan ilk kalkışta gelen hırıltı sesi

Sol taraftan ilk kalkışta gelen hırıltı sesi

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce 2004 model 1.6 es otomatik hondayla aranıza katıldım ilk aldığım günden itibaren fark etmeye başladım aracı çalıştırdıktan sonra ilk hareket anında sol taraftan hırıltı şeklinde 1 2 sn arasında bir ses geliyor sonraki kalkışlarda yapmıyor tekrarlaması için stop edip yeniden çalıştırıp hareket ettirmek lazım sadece kalkış anında yapıyor sizdede böle bi ses mevcut mu esp diyen var abs sistemi diyen var tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Geri