Wal Özelliği Çalışmıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhaba ;

Aracım 2018 Exe Civic WAL özelliğini sorunsuz kullanıyordum. Bugün aracımdan inip uzaklaştığımda uyarı sesi verdi kapılarını kilitlemedi ve bunu 3 kez üst üste tekrarladı. Sorun ne olabilir acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Göktuğ14 Aracın içerisinde yedek anahtar var mı?

Herkese merhaba ;

Aracım 2018 Exe Civic WAL özelliğini sorunsuz kullanıyordum. Bugün aracımdan inip uzaklaştığımda uyarı sesi verdi kapılarını kilitlemedi ve bunu 3 kez üst üste tekrarladı. Sorun ne olabilir acaba?

Aynı sorun bende de aralıklı oluyor Hocam, her zaman olmuyor ama olduğunda bir kapıyı açıp tekrar kapatınca çalışıyor genelde, hiç kapatmazsa kumandandan kapatıyorum ama yine de can sıkıcı bi durum, çözümünü veya nedenini bilen varsa yazsın lütfen, ve bazen de arabaya girince de o kilitlenmediğinde çıkan ses gibi alarm ötüyor dışarda, içerdeyken duyabiliyorum...

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı sorun bende de aralıklı oluyor Hocam, her zaman olmuyor ama olduğunda bir kapıyı açıp tekrar kapatınca çalışıyor genelde, hiç kapatmazsa kumandandan kapatıyorum ama yine de can sıkıcı bi durum, çözümünü veya nedenini bilen varsa yazsın lütfen, ve bazen de arabaya girince de o kilitlenmediğinde çıkan ses gibi alarm ötüyor dışarda, içerdeyken duyabiliyorum...

Bende de ara ara oluyor, dediğiniz gibi bir kapı açıp kapatınca düzeliyor. Henüz bulamadım nedenini. Diğer arkadaşlarda durum nedir acaba?

Merhabalar...

2018 FC5 model aracımda multimedia yı fabrika ayarlarına getirdikten sonra WAL özelliği aracımda çalışmıyor AÇIK konumda olmasına rağmen..araçtan çıkınca kapıyı kapatınca bir kere bip sesi çıkardı artık o ses de çıkmıyor.. anca kumandadan yada kapıdan kitlediğim zaman kitleniyor..gizli menüye de girdim fakat orada da bir şey bulamadım..sorunu çözebileniniz oldu mu acaba servise götürmeden.._?

teşekkürler...

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Merhaba arkadaşlar. Wal problemini çözebilen oldu mu? 2019 sport plus araç satın aldım. Menüde WAL ayarı yok. Araçtan uzaklaştığımda hiçbir şekilde araç kilitlenmiyor. Kumandadan kilitliyorum. Kapıyı tutunca açılıyor ama kilitlenmiyor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar. Wal problemini çözebilen oldu mu? 2019 sport plus araç satın aldım. Menüde WAL ayarı yok. Araçtan uzaklaştığımda hiçbir şekilde araç kilitlenmiyor. Kumandadan kilitliyorum. Kapıyı tutunca açılıyor ama kilitlenmiyor.

Wal özelliği Sedanlarda var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Çok teşekkür ederim. Peki hb sport plus hakkında bilginiz var mı nasıl çalışıyor? Bildiğim kadarıyla anhatrasız giriş-çıkış özelliği var.

Kendi aracımda 2018 sport plus. Sadece kapı açık kaldığında, araçtan uzaklaştığın zaman bip sesi veriyor. Kilitlemiyor. Hep kendim en az iki üç kere anahtardan kilitlediğim için pek dikkatimi çekmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri