Yakıt aldıktan sonra gösterge hatası

Ad Soyad
Kürşat Yıldırım Küçük
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar bu olay 2 defa başıma geldi. Eco premium paket aracımla tüp göstergesi 5 km falan kaldığında 100 liralık dolduruyum diye petrol ofisine girdim. Dolum yapılmasına rağmen göstergede LPG uyarı ışığı yandı. Kalan menzil yine 5 km olarak göründü. Menzil 0 km olarak gösteriyor fakat LPG ye sorunsuz geçiyor o halde devam ediyor. Depoyu fullediğim zaman sorun düzeliyor. Sıkıntı neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan veya yardımcı olabilecek var mı

Ad Soyad
Kürşat Yıldırım Küçük
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
Kursat hocam bende de eco premium var. Aynısı bende de var. İlerledikçe kalan km artıyor yavaş yavaş. Lpg kalibrasyonu fe1 kasalarda 10 sn basınca olmuyor fc5 lerde oluyordu o.

SM-G780G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Kürşat Yıldırım Küçük
Aracınız
Civic FE1 2021
Kursat hocam bende de eco premium var. Aynısı bende de var. İlerledikçe kalan km artıyor yavaş yavaş. Lpg kalibrasyonu fe1 kasalarda 10 sn basınca olmuyor fc5 lerde oluyordu o.

SM-G780G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Servise gitmek dışında bir çözüm yok o zaman desenize

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,
Yakıt alırken aracınızı çalışır vaziyette bırakmayın.Bende çalışır vaziyette bıraktığımda aynı hatayı almıştım.LPG tuşuna basılı tutunca düzeldi.

Ad Soyad
Kürşat Yıldırım Küçük
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba,
Yakıt alırken aracınızı çalışır vaziyette bırakmayın.Bende çalışır vaziyette bıraktığımda aynı hatayı almıştım.LPG tuşuna basılı tutunca düzeldi.
Yok hocam yakıt alırken araç çalışır vaziyette bırakmam hiçbir zaman. LPG tuşu bu kasada malesef çalışmıyor. Tuşa bastığım anda benzine geçiyor sıfırlama muhabbeti olmuyor. Serviste tuşa basılı tut düzelir dedi ama yok olmuyor

Geri