Yakıt gösterge

Iyi gunler arkadaşlar.Benim 2015 model eco fb7 kasa honda aracım var.Malum 1 yıl önce serviste lpg taktırdım.Lpg de gitmeme rağmen benzin gostergesinden düsüyor.lamba surekli yanıyor.Oncelwri pek umursamıyordum ama şimdi rahatsız olmaya başladım.Bunu çozümü var mı..Yardımcı olursanız sevinirim.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Iyi gunler arkadaşlar.Benim 2015 model eco fb7 kasa honda aracım var.Malum 1 yıl �nce serviste lpg taktırdım.Lpg de gitmeme rağmen benzin gostergesinden d�s�yor.lamba surekli yanıyor.Oncelwri pek umursamıyordum ama şimdi rahatsız olmaya başladım.Bunu �oz�m� var mı..Yardımcı olursanız sevinirim.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak g�nderildi.
Lpg emilatöru taktirabilirsiniz kontağı her kapatıp açmada benzin göstergesini resetleyip depodaki gercek benzin degerini gösterir

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Emülatöre hiç gerek yok arkadaşlar. Geçen hafta bende lpg kiti taktırdım ve yarım depo üstü benzin olduğunda çeyreğe inmeden kendisi geri topluyor. Sizin uapacağınız çeyrek değilde yarım depo benzin tutmam okadar. Emülatöre boşuna para vermeyin yazık...

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu sorunu sebebi araç beyni yakıt olarsk benzine duyarlı olduğu için araç km yapıyor ama benzinden gitmiyor bu da beyine sorun olmaması için km yapıldığında beyin bu km benzinden düşüyor stop ettiginizde yeniden çalıştıgında depoyu tekrar hesap layıp herşey başa dönüyor yanı no problem benzininiz tepo kapagından uçmadıkça orda duracaktır tabi sıralı sistem oldugu için motor sıcaklıgına ulaşana kadar benzin kullanılacal ben geçiş sıcaklıgını 40 derece yaptırdım malûm lışın gaz soguk oldugu için sogul motura sogul gaz giderse yanma zor ve motor ısınana kadar egzoz dan çig gaz atılacaktır,!

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri