Yakıt sorunu

Merhabalar 94 otomatik benzinli Honda civic aracım şehir içi( bolu) 1 tlye yakın yakıyor karburatoru yeni temizlettim sorun ne olabilir bolu da doğru düzgün usta yok

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar 94 otomatik benzinli Honda civic aracım şehir içi( bolu) 1 tlye yakın yakıyor karburatoru yeni temizlettim sorun ne olabilir bolu da doğru düzgün usta yok

Merhaba,

Aracın yaşı itibari ile yakıtı etkileyebilecek çok fazla değişken olabilir nokta atışı yorum yapmamız çok zor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Usta orijinal 122 binde arada benzin kokusu geliyor

Koku geliyor ise kaçak olabilir veya yanmamış benzin atıyor olabilir. Bu arada 24 yaşında bir aracın 122k km de olma ihtimali çok zor bilginiz olsun.

Aracınız
Karbüratörlu ise ayar yapilmali kışın ayrı yazın ayrı olur. Üzerinde vida olması lazım bir de fazla yakıt sarfiyatı havanin soğuk olmasida etkiler. Umarım arabanız gerçekten orijinaldir ve benzinde kullanmaya devam edersiniz. EG kasalar çok güzel ve sağlam. Benzin kokusu için benzin hortumlarını kontrol edin çatlak varsa kaçırır çok dikkatli olun bu konuda şakaya gelmez.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eyvallah karburatoru yeni temizlettim yolda bırakmışti yazında aynı sorun vardi bolu da dürüst usta yok malesef

Geri