YALITIMLI CİVİC DÜŞÜNEN OLURSA BİR BAKSIN =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nokiac

0
Es selemü aleyküm arkadaşlar. Herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim. 2 yıldan fazla forum üyesiyim. 2012 model aracımı borçlarım sebebiyle satacağım. Gerekli Bilgileri malum sitede yayınladım.

İlan No: 651651242

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...itsiz-deri-koltuklu-yalitimli-651651242/detay

Fotoğrafların boyutu yüksek olduğu için burada paylaşamadım.

Düşünen olursa forum üyelerine özel 74.000 ₺ ye vereceğim.

E5603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Suan arac satmak.gercekten cok sikinti. Herkes zorda isler kotu bir sene once 2. Araba dusunenler bu sene eldekini satmayi dusunuyor. Allah yardimcimiz olsun.

nokiac

0
Suan arac satmak.gercekten cok sikinti. Herkes zorda isler kotu bir sene once 2. Araba dusunenler bu sene eldekini satmayi dusunuyor. Allah yardimcimiz olsun.
Haklısın kardeşim piyasa arabası olmasına rağmen piyasa sancılı bir dönem geçiriyor. Durumum müsait olsa binilecek araba..ki hiçbir masraftan kaçmadım bineceğim diye.. Lâkin neye niyet neye kısmet demiş atalarımız...Alacak arkadaşa hayırlısı olsun güle güle binsin..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İlanda Güvenlik Amaçlı V Kayışını + Gergi Rulmanını Yenilettim(Faturalı) diye belirtmişsiniz, gergi rulmanını orjinal parça ile mi yenilettiniz merak ettim?

nokiac

0
İlanda Güvenlik Amaçlı V Kayışını + Gergi Rulmanını Yenilettim(Faturalı) diye belirtmişsiniz, gergi rulmanını orjinal parça ile mi yenilettiniz merak ettim?
Hocam 2018'in Şubat ayında parçayı yeniledim. Orijinal parçası halen duruyor.
O dönem de Rulmancı'dan 1.Kalite rulman aldım. 80 ₺ idi yanlış hatırlamıyorsam. Honda serviste 130 ₺ civarındaydı. Yine şubat ayı geldi hamdolsun hiç ses yok. Serviste yeniletmek işçilik ile birlikte 200-250 ₺ civarı çıkardı. Kendi güvendiğim ustam var sürekli bakımlarını ona yaptırıyorum. Ona söktürtüp aldığım rulmanı taktırdım hocam..Dışarıdan rulman almak sakıncalı değil yani

Hazır rulman değişmişken motor üzerinde ki Mitsuba marka V kayışını da ona eşdeğer 1.Kalite malzeme kullanarak yenilettim. Bizim buralar da o marka pek bulunmuyor. O kayış parçası da halen duruyor. Çıkan motor parçalarının arşivini yaptım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam 2018'in Şubat ayında parçayı yeniledim. Orijinal parçası halen duruyor.
O dönem de Rulmancı'dan 1.Kalite rulman aldım. 80 ₺ idi yanlış hatırlamıyorsam. Honda serviste 130 ₺ civarındaydı. Yine şubat ayı geldi hamdolsun hiç ses yok. Serviste yeniletmek işçilik ile birlikte 200-250 ₺ civarı çıkardı. Kendi güvendiğim ustam var sürekli bakımlarını ona yaptırıyorum. Ona söktürtüp aldığım rulmanı taktırdım hocam..Dışarıdan rulman almak sakıncalı değil yani

Hazır rulman değişmişken motor üzerinde ki Mitsuba marka V kayışını da ona eşdeğer 1.Kalite malzeme kullanarak yenilettim. Bizim buralar da o marka pek bulunmuyor. O kayış parçası da halen duruyor. Çıkan motor parçalarının arşivini yaptım

Meraktan sormuştum zaten :) Kronik sorunları halletmişsiniz belliki (y)
Şu anda ikinci el piyasası cidden ölü, piyasada ciddi nakit sıkışıklığı mevcut. Eğer durumunuz varsa beklemenizi tavsiye ediyorum, aceleyle aracınızı ucuza vermeyin. Emeğinize yazık olmasın (y)

nokiac

0
@m2hamid hocam bahsettiğiniz piyasa durumunun farkındayım ve güzel tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Durumum olsa beklerim hocam ama ya nasip..

Gidiyor beyleeeerr aracımız forum üyelerine özel teklifim 68.000 ₺ ye..Boya takıntınız yoksa gelin bu fırsatı kaçırmayın.Araç 3 yıldır ben de. Alırken bilerek boyalı aldım ve o günden beri sıkıntısız, problemsiz kullanıyorum.
Dün(02/02/2018 de) aracı expertize soktum motor performansı bile %90.34 çıktı. Bu yaşta böyle performans aracın çok iyi bakımlı olduğunu gösterir.
Uzuun yıllar problemsiz bineceğiniz bir araç...

Bir daha denk gelmez böylesi..Bu araç komple iç kabinden yalıtımlı..Gerçekten çok farklı bir Civic..Biniciye gitsin.

nokiac

0
Es selemü aleyküm değerli forum arkadaşlarım. Öncelikle hepinize kazasız, belasız hayırlı günler dilerim.

Aracımız 12/02/2019-Salı günü itibariyle satıldı. Alan kardeşim aracımızın hayrını görür inşaAllah...
Kardeşler Honda aracımızla serüvenimiz 2016 yılında başladı. Hamdolsun bugüne kadar bir kere olsun yolda bırakmadı bu makina...Yol sesi canımı sıkan tek konu olsa da(onu da yalıtım ile çözdük) sanayiyi unutturan bir araç oldu.(Bakımdan bakıma)

Velhasılı kelam biz ailecek HONDA markasını sevdik. Yollarımız şu an ayrılsa da gönlümüzde güzel anıları kaldı.

Siz değerli kardeşlerimin de gönlünde güzel anılar kalması dileğiyle...Allah'a emanet olunuz. Rabbim sizleri kazalardan, belalardan muhafaza eylesin. Selametle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri