Civic FC5 Yapıştırma spoiler hakkında

Herkese merhaba

Fc5 aracım var ve çamkırandan boyalı ve işçilik dahil si spoiler’ı için 1000tl bir fiyat verdiler. Aklımda birkaç soru var cevaplayabilirseniz çok mutlu olurum.

-Bahsedilen spoiler yapıştırma bir spoiler yeri geldiğinde hız yapmayı seven biriyim, bu spoilerlar 150-200 civarında düşer mi?

-Ruhsata işletmem gerekir mi, vizede sorun çıkartır mı?

-Eğer beğenmezsem çıkartmak için nasıl bir solüsyon kullanmam gerekir, daha sonrasında iz yapar mı?

IMG_0250.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• IMG_0250.JPG
    IMG_0250.JPG
    54.1 KB · Görüntüleme: 26
Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Çift taraflı bant ve silikon yardımıyla yapıştırabilirsiniz sonra üstten bantla yapıştırıp 1-2 gün bekleyin düşermi düşmezmi onun kesin bi cevabı yok :) ileride söktüğünüzde silikon ve bantı temizleyebildiğiniz kadar temizlersiniz kalan kalıntıları pasta yada su zımparası vb detailing yapanlar daha iyi bilir tabi bu tarz benzeri şeyler ile temizleyebilirsiniz

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Dyson silikon ile yapistirirsaniz hiç birşey olmaz. Fd6 aracımda yıllardır takılı. Yüksek hizlara da çıktım bir problem yaşamadım.

Çift taraflı bant ve silikon yardımıyla yapıştırabilirsiniz sonra üstten bantla yapıştırıp 1-2 gün bekleyin düşermi düşmezmi onun kesin bi cevabı yok :) ileride söktüğünüzde silikon ve bantı temizleyebildiğiniz kadar temizlersiniz kalan kalıntıları pasta yada su zımparası vb detailing yapanlar daha iyi bilir tabi bu tarz benzeri şeyler ile temizleyebilirsiniz

Hocam peki vizede sorun çıkartır mı? Yollarda görüyorum type-r spoileri takan bile var ama vizede gelir beni bulur falan. Abartılı olmadıkça sorun olmaz yazıyor çoğu yerde de ama

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
1- benim aracımda type-r kanat vardı, 250 km hızda bile yapışkan kısmı kopmadı rahat olabilirsiniz. NOT: çamkıranda montajı yapılmıştı.
2- vizeden geçtim body kitli hali ile.
3- benzinli bezle geçer diyolar çok problem olursa ince bir pasta yapılırsa çıkar diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Hocam peki vizede sorun çıkartır mı? Yollarda görüyorum type-r spoileri takan bile var ama vizede gelir beni bulur falan. Abartılı olmadıkça sorun olmaz yazıyor çoğu yerde de ama

Fotoğraftakini takacaksanız büyük ihtimalle birşey demezler göze batmıyor çünkü büyük spoiler olsa görüş açısı vs diye bahane bulabilirlerdi ama bunda sıkıntı olmaz

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Abartılı bir görünümü yok. Şahsi düşüncem muayenede bir problem çıkarmayacağı yönünde.

Geri