Yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba.
Arkadaşım elegans eco otomatik bakıyor. İnciroğlu ile görüştüğünde ellerinde olmadığını ve fiyatıda 198000 tl de sabitlediklerini belirtmişler. Sizlerin bildiği bir bayide araç varsa bayi ismi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam merhaba
Bu dönemde araç bulmak zor bulsanız bile hemen kapora sını verin anlaşın
Araç bulmak için çevre illerdeki bayileri arayarak sorgulama yapabilirsiniz

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ankardaki bayileri bi ara istersen ben 28 nisan da gittim buldum Honda bora da 1 ay sonrası için kapora alırlar .
Şimdi de aracım geldi çarşamba işlem başlayacak bir iki gün sonra teslim alırım inşallah.
Arkadaşlar merhaba.
Arkadaşım elegans eco otomatik bakıyor. İnciroğlu ile görüştüğünde ellerinde olmadığını ve fiyatıda 198000 tl de sabitlediklerini belirtmişler. Sizlerin bildiği bir bayide araç varsa bayi ismi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba.

Hocam ben Aralık'ta aldım aracımı. Almadan önce belki inanmayacaksınız ama konumumdan artan mesafeyle Türkiye'deki bütün Honda bayilerini oturdum tek tek aradım. Arkadaşınıza da önerim arasın ve 1000 km uzakta varsa dahi hiç düşünmeden gidip alsın.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam ben Aralık'ta aldım aracımı. Almadan önce belki inanmayacaksınız ama konumumdan artan mesafeyle Türkiye'deki bütün Honda bayilerini oturdum tek tek aradım. Arkadaşınıza da önerim arasın ve 1000 km uzakta varsa dahi hiç düşünmeden gidip alsın.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınız hayırlı olsun. Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2019
Ankardaki bayileri bi ara istersen ben 28 nisan da gittim buldum Honda bora da 1 ay sonrası için kapora alırlar .
Şimdi de aracım geldi çarşamba işlem başlayacak bir iki gün sonra teslim alırım inşallah.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracınız hayırlı olsun. Teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

aykutoğlu

Özel Üye
Sahibinden'de şöyle linklerde var, 198binden daha uyguna araç satıyorlar.

2-3 ay beklemekten, belirsiz fiyat almaktan, istemediğin zorunlu ekstra aksesuar paketi almadan bunları değerlendirmek daha mantıklı gibi geliyor.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri