Yarin bin km bakıma gidiyorum..

Aracınız
Civic FC5 2018
merhaba,

anladığım kadarıyla 1000 bakımını yaptırmışsınız. Yukarıda yazdığınız kaput simetrisi ve teyp arkasından gelen sesler için ne yaptılar.

Ben de yakında bin bakımına gideceğim. Arabayı çalıştırdıktan sonra benzinden gaza geçme evresinde gaz kokusu geliyor gibi hissediyorum. Soracağım onu da.
kaput ayarı yaptılar teyp arkasından gelen ses sadece soğuk asfaltta yapıyordu deneme sansizimiz olmadı sokup bakalım dediler uzun sürer dedi sabah 9:30 da gittim 12:30 da ancak teslim ettiler zaman fazla yoktu başka bir zamanda götürüp baktiracagim sol ön direk içinden gelen cizirtiyi hallettiler izalasyon yaptık dediler ses kalmadı artık .

FC5_CVT

Aracınız
Civic FC5 2018
Aslında değdi gibi görünse de bence aynıya geldi Adana da bayi eco executive BEYAZ renk e en son 138 bin dedi hiç aksesuar YÖK üzerinde ben istanbuldan Krom kapı çıtası köpek balığı anten bagaj spoiler i kauçuk paspas ve bagaj havuzu dahil 136,800 e aldım 1 lira masraf ettim gidiş geliş artı aracım bir günde 1000 km oldu hemen bakım geldi o yüzden pek içime sinmedi açıkcası şuan 1000 bakıma gidecem ve ne hata var YÖK pek çözemedim bu tedirgin ediyor beni
servisiniz yakınsa size zamanla olacak can sıkıcı şeyler için gidip yaptırabilirsiniz ,servis danismanina anlatmak zor bu tarz şeyleri usta ile deneme sürüsüne çıkınca anlattım sorunları hallederiz danismanlar anlamaz dedi sağolsun ne soylediysem yaptılar .

FC5_CVT

Geri